Fabrikalardaki tüm makinelerin yüzde 95'e varan bir oranı yalnızca ara sıra izleniyor veya çoğu zaman hiç izlenmiyor. Bu durum, planlanmamış arızalara ve arıza sürelerine yol açabiliyor.
Tüm makinelerde çalışabilen durum izleme sistemi OPTIME, olası hasarları, dengesizlikleri veya yanlış hizalamaları haftalar öncesinden bile tespit edebiliyor.

KOLAY VE UYGUN FİYATLI

Schaeffler'den OPTIME, hem kolay hem de uygun fiyatlı ve kapsamlı durum izleme olanağı sağlıyor. Basit tak ve çalıştır kurulumu sayesinde OPTIME, yüzlerce dönen makinenin sadece birkaç saat içinde izlenmeye başlanmasını sağlıyor.

Neredeyse tüm makinelerde çalışabilen OPTIME, olası hasarları, dengesizlikleri veya yanlış hizalamaları haftalar öncesinden tespit edebiliyor. Bu, uzun vadeli bakım, insan gücü veya yedek parça gereksinimlerinin kolay ve rahat bir şekilde planlanmasına olanak tanıyor.

TALAŞLI İMALAT HATLARINA DEV MAKİNA YATIRIMI YAPTI TALAŞLI İMALAT HATLARINA DEV MAKİNA YATIRIMI YAPTI

ÖDÜL SAHİBİ OLDU

Schaeffler’in yenilikçi durum izleme sistemi OPTIME, dünya çapında lider şirketlerin yer aldığı "Red Dot Ödülü" kazananları listesine katıldı. Her yıl en iyi ürünlerin ödüllendirildiği organizasyonda, estetik açıdan hoş, işlevsel, akıllı veya yenilikçi ürünler ödül sahibi oluyor.

SİLKAR ENDAŞ UZMANLIĞIYLA

Silkar Endaş, tecrübeli mühendis kadrosu ile firmaların çalışma şartlarına en uygun ürünlerin seçilmesine yardımcı oluyor. Ürünlerin doğru kullanımı, yağlama, montaj konularında da müşterilerine destek veriyor.

Ücretsiz keşif ve demo hizmeti için iletişime geçebilirsiniz; Silkarendas.com