MERCEDES BENZ 100 ADET ARACI TESLİM ETTİ

Mercedes-Benz Türk, taşımacılık faaliyetlerini 1995 yılından bu yana aralıksız olarak devam eden firmaya 100 adet araç teslimatı gerçekleştirdi.

MERCEDES BENZ 100 ADET ARACI TESLİM ETTİ
Endüstrideara

Mercedes-Benz Türk, Transaktaş Global Lojistik’e 20'si farklı renkte ve 10 adedi Plus paket olmak üzere, toplamda 100 adet 1853 LS teslim etti. 

İŞ BİRLİĞİNDE ARAÇ SAYISI 200'ÜN ÜZERİNE ULAŞTI

Başta Avrupa ve Orta Doğu olmak üzere uluslararası nakliye alanında hizmet sunan Mersin merkezli firma, araç filosunda 150 adetten fazla Mercedes-Benz Actros modellerinden bulunmasının yanında gerçekleştirilen son teslimat ile beraber 2017'den beri markadan satın aldığı toplam araç sayısını 200 adedin üzerine çıkarmış oldu.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sağladığı kredi ve takas olanakları ile gerçekleştirilen satış sonrasında teslimat töreni Kapadokya'da düzenlendi. Törende; Transaktaş Global Lojistik Kurucusu Ahmet Aktaş araçlarını, Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel ve Koluman Tarsus Kamyon Satış Müdürü Onur Kahyalar’dan teslim aldı.

"TALEP ÜZERİNE KAMYON FABRİKAMIZDA ÜRETİLDİ"

Teslimatın ardından açıklamalarda bulunan Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Yusuf Adıgüzel, "Bugün, Transaktaş Global Lojistik’in talebi üzerine farklı opsiyonlarla Aksaray Kamyon Fabrikası’nda ürettiğimiz 100 adet Actros 1853 LS’yi teslim etmekten dolayı çok mutluyuz. Bu özel kamyonlarımızın müşterimize hayırlı olmasını diliyorum ve satışta emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

"YAKIT TASARRUFU, DÜŞÜK İŞLETME MALİYETLERİYLE TERCİH ETTİK"

Teslimat sonrasında konuşan Transaktaş Global Lojistik Kurucusu Ahmet Aktaş ise, 2021 yılında Aksaray Kamyon Fabrikası’nda üretilen 300 bininci kamyon olan Actros 1851 Plus’ı filolarına kattıklarını, bugün de 100 adet Actros 1853 LS'yi teslim aldıklarını söyledi.

"Yüksek standartları, kalitesi, güvenliği, performansı, yakıt tasarrufu, düşük işletme maliyetleri sebebiyle şoförlerimizin öncelikli tercihi olan Mercedes-Benz Actors modellerini filomuza katmaya devam edeceğiz" diyen Aktaş, talepleri doğrultusunda üretilen modellerin filolarına dahil edilmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2022, 17:19
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını