banner1322
x

Leuze sensörlerinin kolay adreslemesiyle hızlı devreye alma mümkün

Üretim ve depo gibi alanlarda AGV’lerin hızını artırmaya da fayda sağlayan OGS 600 ile Leuze electronic, çok yönlü kullanım imkanı sunuyor. 

Leuze sensörlerinin kolay adreslemesiyle hızlı devreye alma mümkün
Endüstrideara

Metaryel ve ürün taşınması noktasında yeni bir sensör geliştiren Leuze electronic, maliyeti düşürmeye yardımcı olarak kullanıcılara fayda sağlıyor. Leuze electronic OGS 600 ile kenar algılaması ve kontrol sinyallerini yönlendirme motoruna iletmesiyle yol optik olarak izlenebiliyor ve sürüş otomatik hale getirilebiliyor. OGS 600 ile ilgili açıklamada bulunan Leuze electronic söz konusu ürünle ilgili şu bilgileri veriyor:

“Leuze electronic OGS 600 ile sürücüsüz taşıma sistemlerinin rotaları esnek bir şekilde uyarlanabilmektedir. OGS 600’ün kompakt tasarımı ve zeminden sadece 10 mm’lik mesafesi düz araçlara dahi entegrasyonunu mümkün kılar. Dar virajlarda veya yüksek hareket hızlarında dahi çok yönlü kullanıma sahip olan modeller farklı algılama genişliklerine ve tepki verme sürelerine de sahip. Parametrelendirme ve arabirim entegrasyonu, Sensor Studio yazılımı üzerinden gerçekleştirilmektedir. Süreç bir asistanın yol ve izdeki kontrastı özgün analiz etmesiyle başlıyor. Mümkün mertebe en uygun iz rengi öneriliyor. Bu esnada yüksek çalışma ve ortam ışığı emniyeti mevcuttur ve aynı zamanda kolay adres ayarı sayesinde hızlı bir devreye alma da mümkündür.”

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:06
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını