Dassault Systèmes, Hakan Kul'un Türkiye Ülke Müdürü olarak atandığını ve Kul’un şirketin Türkiye'deki operasyonlara liderlik edeceğini duyurdu. Kul, yeni görevinde, Dassault Systèmes'in Türkiye'deki operasyonlarını ve kilit iş birliklerini genişletmekten sorumlu olacak.

TÜRKİYE İÇİN DİJİTAL VE SÜRDÜRÜLEBİLİR BÜYÜME

Dassault Systèmes, Türkiye'deki operasyonlarının başına Hakan Kul'u getirerek makine ve inşaat mühendisliği, yapı, sağlık bilimleri, enerji, tüketim malları ve teknoloji sektörlerindeki çeşitlendirilmiş faaliyetlerine ek olarak havacılık, ulaşım ve mobilite ile imalat gibi kilit sektörlerde de Türkiye'deki konumunu güçlendirmeyi amaçlıyor.

Dassault Systèmes'in misyonunun merkezinde yer alan sürdürülebilirlik, şirketlere ve kullanıcılara 3DEXPERIENCE sayesinde ürünleri, doğayı ve yaşamı uyumlu hale getirebilen sürdürülebilir inovasyon tasarlayabilecekleri bir platform sağlamayı hedefliyor. Yeni bölgesel liderlik ve 3DEXPERIENCE platformu ile Dassault Systèmes, sanal ikiz deneyimleri aracılığıyla iş birliği yapmanın ve üretmenin yeni yollarını teşvik ederek yerel pazarda sürdürülebilir inovasyonun önemli bir tedarikçisi olmayı sürdürecek. Ayrıca pazara çıkış süresini kısaltacak, üretim ve bakım maliyetlerini düşürecek ve üreticiler için yeni iş modelleri yaratacak. Dassault Systèmes bu süreçte Yeşilova Group, SGN, Özler Plastik, A-Plas gibi birçok müşterisine sağladığı teknolojiyle tüm pazar sektörlerinde öncü bir role sahip olmayı hedefliyor.

HAKAN KUL KİMDİR?

Teknoloji ve yazılım endüstrisi alanında 23 yılı aşkın deneyime sahip olan Kul, işletmelerin başarısını artırma ve paydaşlarla stratejik ortaklıklar kurma konusunda güçlü bir deneyime sahip. Hakan Kul, kariyeri boyunca Rockwell Automation gibi teknoloji şirketlerinde çeşitli mevkilerde sorumluluk üstlenmesinin yanı sıra birçok sektörde, çok sayıda büyük ölçekli organizasyonun dijital dönüşümüne başarılı bir şekilde liderlik etti. Kul ayrıca, dijital teknolojiler ve yeni iş modelleri konusundaki uzmanlığı sayesinde, kuruluşların operasyonel verimliliği ve inovasyonu artırmalarını ve sürdürülebilir büyüme elde etmelerini sağladı.

PAYCORE’A YENİ GENEL MÜDÜR  PAYCORE’A YENİ GENEL MÜDÜR