CK Enerji Boğaziçi Elektrik'in genel müdürlük binasında devir teslim töreni düzenlendi. Törende konuşan Halit Bakal, “Görevimi sektörün deneyimli ismi Ali Erman Aytac'a devrettiğim için mutluyum. Daha önceden aynı grup çatısı altındaki şirketlerde çalışma fırsatı bulmuş ve güzel işlere imza atmıştık. Birlikte yine sektörde fark yaratacak projelere imza atacağımıza inanıyor, kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

“GÜZEL BİR DÖNEM OLMASINI DİLİYORUM”

CK Enerji Boğaziçi Elektrik'in yeni Genel Müdürü Ali Erman Aytac ise bu göreve kendisini lâyık görenlere teşekkür ederek konuşmasına başladı. Aytac, “Halit Bakal'ın da bahsettiği gibi gruba oldukça aşinayım. Burada tanıdık yüzlerle bir arada olmak, yeniden CK Enerji çatısı altında çalışmak mutluluk verici. Özellikle belirtmeliyim ki Halit Bakal gibi bir duayenden bu görevi teslim almak benim için büyük bir onur. Hem grubumuz hem de bizler için inşallah güzel bir dönem olacak” dedi. 

1980 yılında Mersin doğumlu olan Ali Erman Aytac, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitenin Ekonomi Bölümü'nde Ekonomi Politikası alanında yan dal yapan Aytac, iş yaşamına 2002 yılında finans sektöründe adım attı. Aytac, 2004'ten itibaren Türkiye'nin önde gelen enerji şirketlerinde üst düzey yönetim kademelerinde yer aldı. 

YORGLASS’IN YENİ CFO’SU ERKUT TEKİNKAYA OLDU YORGLASS’IN YENİ CFO’SU ERKUT TEKİNKAYA OLDU