Bosch Home Comfort Türkiye, bu yıl 10'uncusu gerçekleştirilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde ‘Yılın İtibarlısı’ ödülüne değer bulundu. 

Telekom Sektöründe Mobil Uygulamalar Aktivite Sayısını Artırıyor Telekom Sektöründe Mobil Uygulamalar Aktivite Sayısını Artırıyor

ISITMA KATEGORİSİNDE YILIN İTİBARLISI OLDU

İklimlendirme sektörünün önde gelen firmalarından Bosch Home Comfort Türkiye, pazarlama ve iletişim sektörünün en önemli standartlarından biri olan ve kazananların halk jürisi tarafından belirlendiği The ONE Awards'ta ısıtma kategorisinde ‘Yılın İtibarlısı’ ödülünü almaya hak kazandı.

Marketing Türkiye ve Akademetre Research Strategic Company’nin iş birliğiyle bu yıl 10.’su gerçekleştirilen Marka Değeri ve Algı Araştırması’nın sonucuna göre, sektöründe ‘Yılın İtibarlısı’ seçilen Bosch Home Comfort Türkiye, ‘Ar-Ge, üretim ve ihracat üssü’ olarak öne çıkan Manisa Fabrikasında, Türkiye ve dünya pazarı için kombi üretiyor. Şirketin ihracat kanalıyla Avrupa, Kafkaslar, Orta Doğu, Körfez Bölgesi, Latin Amerika ve Uzak Doğu’daki toplam 41 ülkede tüketicilerle buluşturduğu ürünler tüm dünyada büyük ilgi görüyor.
 

Editör: Ayşete Yavaş