Uluslararası Sac İşleme Teknolojileri Fuarı EuroBLECH, Mac-Brooks Exhibitions tarafından Almanya’nın Hannover kentinde 25 – 28 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti. Makine sektörünün dünyadaki en önemli buluşma noktalarından olan fuar, 39 ülkeden bin 300’e yakın firma ve kurumu ağırladı. Türkiye’den 150’yi aşkın firmnın katıldığı EuroBLECH 2022’de Bomaksan hava temizleme cihazlarıyla öne çıktı.

GNC MAKİNA 2024 YILINDA HEDEF BÜYÜTTÜ GNC MAKİNA 2024 YILINDA HEDEF BÜYÜTTÜ

ORTA VE UZUN VADELİ İŞ BİRLİKLERİ

Bomaksan Genel Müdürü Bora Boysan, 26. Uluslararası Sac İşleme Teknolojileri Fuarı EuroBLECH 2022’yi önemli kazanımlar elde ettikleri bir etkinlik olarak değerlendirdi. Fuarın çok iyi geçtiğini söyleyen Bora Boysan “5 yeni ülkeden partnerlik talebi aldık. İhracat özelinde kısa vadede değil ama orta ve uzun vadeli iş birlikleri oluşturmak adına somut adımlar attık” diye konuştu. Partnerlik yapımız olmayan yeni ülkeler ile görüşmelerde bulunduklarını da sözlerine ekleyen Boysan, “İtalyan bir makine üreticisi ile OEM çalışma şansı yakaladık, muhtemelen bu yıl içerisinde siparişlerini almaya başlayacağız” dedi.

Bomaksan fuar boyunca yeni ürün ve teknolojilerini tanıttı. “ALVER serisi hava kuleleri ve LINE serisi kompakt üniteleri oldukça ilgi gördü, fuarda Portekiz’den 15 adet makine siparişi alırken İtalya’dan 2 adet siparişin ön protokolünü imzaladık” şeklinde konuşan bora Boysan “Sonuçlardan oldukça memnunuz” dedi.

Editör: Haber Merkezi