banner734
x

Biz 10 yıl önce bırakmıştık ama...

Biz 10 yıl önce bırakmıştık ama bugün internet var!
Sektörel Tanıtım Dergileri’nden söz ediyorum. Daha doğrusu 12 yıl önce yayın hayatına başladığımız o tek dergiden.
Bugün 10 sektörel derginin atası olan Sektörel Tanıtım Dergisi, yüzde 100 reklam formatıyla sektörde tek değişik dergi idi.
Tabloid (25x35 cm) ebatta çıkan dergide tam, yarım, çeyrek ve sekizde bir reklam ebatları kullanırdık.
Firmalar bu alanlara ya reklam verir ya da advertorial dediğimiz haber/reklam formatıyla ürün tanıtımlarını yayımlardı.
Haber/reklam formatında yer alan firmalar ürünlerinin altında kendi iletişim bilgilerini vermeleri halinde reklam ücreti öder, bizim iletişim adresimiz kullanıldığında hiçbir ücret ödemezlerdi.

***

Bu formatı 1 buçuk, 2 yıl kadar sürdürdük. Sonra, reklam veren ve okuyucu arasında kurduğumuz köprü bize ciddi iş yükü getirdi ve bu uygulamayı kaldırdık.
Bir de, “Siz haberciliği de çok iyi yaparsınız” gazıyla! Sektör firmaları bizi haberciliğe itti.
Ardından büyük gazetelerden aldığımız gazeteci arkadaşlarla iyi bir yazı işleri ekibi kurduk ve yüzde 100 reklam formatından vazgeçtik.
Son 2 yıldır, sektörel haberciliğin yanı sıra teknik yayıncılık alanında da büyük yatırımlar yaparak sektörde eşi benzeri olmayan bir ekip kurduk. Şu an 10 dergi, 2 gazete ve 1 internet portalıyla endüstrinin en büyük iletişim gücüne sahibiz.

***

Tüm bunları niye anlattım? 10 yıl önce yayından kaldırdığımız ‘okuyucu ile reklam veren arasında oluşturduğumuz köprüyü’ şimdi interneti kullanarak yeniden inşa ediyoruz.
HABERORTAK.COM’da açtığımız VİTRİN kategorisiyle bundan sonra Sektörel Tanıtım Dergileri’nde yer verdiğimiz ürünleri sanal ortamda da tanıtacağız.
Bu ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda, siz daha yerinizden kalkmadan ilgili firmayı size yönlendireceğiz.

***

Sistem nasıl işliyor: Sektörel Tanıtım Dergileri’nin VİTRİN sayfalarında yer alan ürünlerin altında bir kod numarası var. Bu ürün numarasını kullanarak, HABERORTAK.COM’da yer alan VİTRİN kategorisini ziyaret etmeniz yeterli…
Sektörel Tanıtım Dergileri’nin Vitrin sayfaları şimdiden tüm sektöre hayırlı olsun.

VİTRİN sayfalarına ulaşmak için tıklayın: 
http://www.haberortak.com/Haber/Vitrin/ 

YORUM EKLE
Dergiler
Partnerler