Tepro Makine ve MachineTotal Kurucusu ve CEO’su Semih Doğan, BenimMakinem.net’in MachineTotal.com adıyla dünyaya açılacağını ifade ederek, yurt dışına makine satış imkanı sunacak portalın detaylarını paylaştı.

MachineTotal, Türkiye'de üretim hatlarını yenilerken ikinci el makinelerini/ekipmanlarını değerlendirmek isteyen işletmeler başta olmak üzere, portföyündeki makine/ekipmanlar için satış kanalı arayan firmalar için hizmet sunuyor. MachineTotal'in yeni hedefi, hizmetini önce Balkanlar ve Türki Cumhuriyetler'e daha sonrada tüm dünyaya taşımak. Bu amaca uygun olarak ilerleyen aylarda üyelerimize hedef pazarlar belirleyip site üzerinden yurt dışına makine satış imkanı sunacaktır. Alıcılar için ise, detaylı makine/ekipman arama özelliğinin yanı sıra güvenli alışveriş politikası ile hizmet vermeye devam edecektir.

MachineTotal.com, yeni veya ikinci el makinelerinizi uygun alıcılar ile buluşturmak üzere satıcılara sektörün en kullanışlı mağaza özelliklerini sunarak hem ticari hem de zaman kazanımlarınızda fark yaratacak bir platform sunmakta. İkinci el ticareti ile makine geri dönüşüm politikası ile sektörde yerli ekonomiye katkıda bulunacak, ikinci ellerin ihracatına olanak sunarak ülkemize katkıda bulunmayı hedeflemekte. 

Açılışını plastik, metal ve fabrika ekipmanları kategorileri ile yapan MachineTotal, yedek parça ve ahşap kategorilerini de çok yakında hizmete açıyor. Komponent, ambalaj, gıda ve diğer sektör kategorilerinin çalışmalarını da detaylandırarak aynı yıl içerisinde kullanıma açacaktır. Yakın zamanda hizmet ilanı kategorisi ile teknik servis, lojistik, ekspertiz, bakım, finans gibi destekleyici sektörlere de hizmet verecektir.

Süreç içinde makine ve ekipman sektöründe tüm kategorilerde en detaylı veritabanı yapısına sahip olarak, ülkemizin en güçlü makine pazar yeri platformu olmayı planlarken aynı zamanda dünyada da sınıfında birinci pazaryeri olmayı hedeflemektedir.

KOCAER ÇELİK KAPASİTE ARTIŞ YATIRIMINI TAMAMLADI KOCAER ÇELİK KAPASİTE ARTIŞ YATIRIMINI TAMAMLADI