20 yılı aşkın süredir bayilik ve franchise sektörünün gelişmesinde ve büyümesinde başrol oyuncusu olan Medyafors AŞ; Redstone Global Franchising Gayrimenkul Hizmetleri Anonim Şirketi ANA SPONSOR'luğunda açılacak olan Bayim Olur musun 21. Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, 26-29 Ekim tarihleri arasında İstanbul Yenikapı, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek. 

20 yıldır bayilik ve franchise sektörüne ölçülebilir katkılar sağlayan "Bayim Olur musun", katılımcı markaların rekor düzeyde şubeler açmasına vesile olarak sektörün yatayda ve dikeyde büyümesine zemin oluşturuyor. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, 21. yılında da büyüme ve yayılma arzusunda olan yepyeni markaları görücüye çıkartıyor. Ayrıca mevcut bayilerini/ franchiselerini onurlandırmayı önemseyen ve Türkiye’ye ilaveten yurt dışında yeni lokasyonlara açılmak isteyen, yaygın ve tecrübeli markaları da yatırımcı adaylarına sunuyor.

MARKALARDAN 180 BAŞARI HİKÂYESİ, 180 PARILDAYAN YATIRIM FIRSATI

Medyafors Fuarcılık A.Ş. bayilik ve franchise dünyasının, Türkiye sınırlarını aşan en büyük buluşması olan 21. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'nda, başarı hikâyelerinin ışığında 180'den fazla yatırım fırsatı sunuyor. Bu fuar, markalardan gelen 180 ilham verici başarı hikâyesiyle iş dünyasına ışık tutuyor ve aynı zamanda 180'den fazla parıldayan yatırım fırsatını sergiliyor.

Merkez Bankası faiz kararını açıkladı! Merkez Bankası faiz kararını açıkladı!

30 BİNİN ÜZERİNDE YATIRIMCI ADAYI BEKLENİYOR

Bayim Olur Musun Fuarı, girişimcilerin hayatlarını değiştirecek yatırım fırsatlarını sergiliyor. Her biri özenle seçilmiş ve iş dünyasına yeni başlangıçlar yapmak isteyen yatırımcı adaylarına kapılarını açmaya hazır olan bu markalar, bayilik ve franchise yatırımcı adaylarını parlak bir geleceğe davet ediyor.

Bu yılki 21. Bayim Olur musun Fuarı'nda, 30 binin üzerinde ulusal ve uluslararası yatırımcı adayının fuarı ziyaret etmesi bekleniyor. Bu kalabalık ziyaretçi kitlesi, franchise alanında büyümek isteyen markalar için değerli bir fırsat sunarken, aynı zamanda yatırım yaparak kendi işlerini kurmayı düşünenler için birçok iş fırsatı sunuyor. Fuar büyümekte olan iştahlı yeni markaların yanı sıra bilinen tanınan markalarla yatırımcı adaylarının da tanışmalarına ve ikili anlaşmalar gerçekleştirmelerine imkân sağlayacak.

www.bayimolurmusun.com.tr

Editör: Haber Merkezi