İnşaat, oldukça kapsamlı bir sektör. İnşaat sektörü; aksesuarından yapı malzemesine, iç ve dış cephesine, temelinden çatısına birçok kollara ayrılıyor. Banyo aksesuarları, dekorasyonu tamamlayan önemli parçalardandır. Detaylar, kişilere farklı bakış açısı katmakla birlikte ortama da ferahlık katıyor. Banyo aksesuarları, yaşam alanlarında işlevsellikten çıkarak tasarım olmaya başladı. Böylece ıslak mekânlarda değeri daha da anlaşıldı.

Kaliteli banyo aksesuarları, banyoların estetiği için olmazsa olmaz açıklamasında bulunan Dekor Banyo Aksesuarları İhracat Müdürü Muhsin Karagülle, "Korozyonla mücadele konusunda, kullanılan ürünlerin uzun vadede kullanılması için kalite oldukça önemli. Banyo aksesuarlarındaki fark; dizayna, kaliteye, yıllarca ilk günkü parlaklığını koruyan aksesuarlara göre değişiyor. Diğer banyo ekipmanları, armatür, lavabo, musluk, seramik gibi ürünlerle uyumlu aksesuar ürünleri tercih ediliyor. Böylece kullanıcı da banyolarında fark yaratabiliyor." dedi.

Kaliteli banyo aksesuarları, banyoların estetiği için olmazsa olmaz olduğunu kaydeden Karagülle, sözlerine şöyle devam etti: "Banyolarda kullandığımız çeşitli ürünlerin, uzun vadede kullanılması için bazı etkenlere dikkat etmeliyiz." diye konuştu.

İnşaat Malzemesi İhracatı 2,7 Milyar Dolara Yükseldi İnşaat Malzemesi İhracatı 2,7 Milyar Dolara Yükseldi

Karagülle, ülkemizde korozyonla mücadele olduğunun altını çizerek dekor ürünlerin de bu konuda öne çıktığını ifade etti.

Editör: Merve Kaya