Türkiye'deki kargo lojistik sektörünün öncülerinden Aras Kargo'da üst düzey bir atama gerçekleşti. Şirketin Uluslararası İşler, İş Geliştirme ve Strateji Başkanı Ramazan Altınay oldu. Lojistik yönetimi, sınır ötesi ticaret ve iş geliştirme alanlarında köklü bir deneyime sahip olan Altınay yeni pozisyonunda; uluslararası arenada sektör ve pazar araştırmalarının yürütülmesi, yeni iş fırsatlarının ve projelerin belirlenmesi, sürdürülebilir müşteri ilişkileri kurulması ve süreç iyileştirme çalışmalarının yönetilmesinden sorumlu olacak.

Ramazan Altınay'ın bundan önceki kariyerinde, 10 yıl süreyle farklı rollerde çalıştığı n11.com bulunuyor. Türkiye'nin önde gelen e-ticaret platformlarından n11.com'da en son Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Altınay görev süresi boyunca; lojistik, satıcı yönetimi, bölge yönetimi, sınır ötesi ticaret, satıcı eğitimi ve proje geliştirme departmanlarını yönetti. Altınay, kariyerinin önceki döneminde de Havi Lojistik ve TNT Express'te nakliye ve operasyon müdürü olarak görev almıştı.

Türk Telekom'a yeni başkan: İsmail İlhan Hatipoğlu Türk Telekom'a yeni başkan: İsmail İlhan Hatipoğlu

TOBB E-Ticaret Meclisi Üyesi, ETİD Yönetim Kurulu Üyesi olan Altınay, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini ve Sabancı Üniversitesi'nde yönetici geliştirme programını tamamlamıştır.

Editör: Haber Merkezi