Yapıştırıcılar alanındaki 35 yıllık deneyimini inovatif ürünlerle buluşturan BETA Kimya, yapı ve inşaat sektörüne yönelik ürün ailesine de yeni üyeler eklemeye devam ediyor. Yeni APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı, sönümlenen jel teknolojisine sahip köpük formuyla yapı bileşenlerinin montaj uygulamalarında hız kazandırıyor. Güçlü tutunma özelliği sayesinde duvar yapımında kullanılan tuğla ve gaz beton malzemelerin kolayca yapışmasını sağlayan APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı, ısı yalıtımında kullanılan XPS ile EPS levhalardan dekoratif amaçlı yapı bileşenlerine kadar çok geniş bir kullanım alanı sunuyor.

GÜÇLÜ YAPIŞMA, KOLAY UYGULAMA VE UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM BİR ARADA

APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı, minimum genleşme istenen yapıştırma uygulamaları için özel olarak geliştirildi. Sönümlenen jel teknolojisi ile uygulama zeminindeki tüm boşluklara derinlemesine nüfuz ederek güçlü bir yapışma sağlayan APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı, minimum genleşme özelliği ile kusursuz ve rijit bir görünüm sağlıyor. 
Her iklim koşuluna karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olan APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı, hem iç hem de dış cephe uygulamalarında güvenle kullanılabiliyor. Nemli ve kuru zeminlerde kullanıma uygun olan APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı, hassas beton blokların (gaz beton, kireç-kum tuğla, alçı vb.), bölme duvar, perde duvar, zemin kat demir parmaklık, taş raf vb. uygulamaları ile ısı yalıtım levhaları arasındaki boşlukları kolayca dolduruyor.
750 ml metal tüp ambalaj ile sektör profesyonellerinin beğenisine sunulan yeni APEL Tuğla ve Gaz Beton Yapıştırıcı, köpük tabancası ile birlikte kullanılıyor. 
 

POLİSAN HOLDİNG 2023 FİNANSAL SONUÇLARINI AÇIKLADI POLİSAN HOLDİNG 2023 FİNANSAL SONUÇLARINI AÇIKLADI