banner1322
x

Yedinci kez ‘dünyanın en büyükleri’ arasına adını yazdırdı

İş makinaları sektöründe en büyüklerin sıralandığı uluslararası “Yellow Table” listesinde bir kez daha yerini alan HİDROMEK, böylece listeye 7’inci kez girme başarısını gösterdi.

Yedinci kez ‘dünyanın en büyükleri’ arasına adını yazdırdı
Endüstrideara

HİDROMEK, sektöründe en büyüklerin sıralandığı uluslararası “Yellow Table” listesinde bir kez daha yerini alarak, 7’inci kez listeye girme başarısını gösterdi.

Firma, bu listeye giren ilk ve tek Türk şirketi olma unvanını taşıyor.

HİDROMEK Genel Müdürü Ahmet Bozkurt, “İş makinası sektörünün en büyük isimlerinin sıralandığı Yellow Table listesinde bir kez daha yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. 

YILLIK SATIŞ CİROLARI BAZ ALINIYOR

İş makinaları konusunda tüm dünyaya bilgi tedariki sağlayan ve sektöre referans oluşturan basın kuruluşu KHL Group, her yıl yenilenen ve iş makinaları üreten en büyük global firmaların sıralandığı uluslararası “Yellow Table 2020” listesini açıkladı.

Firmaların yıllık satış cirosuna göre belirlenen listede HİDROMEK bu yıl 50’inci sırada yer aldı. 

“KÜRESEL ENDÜSTRİDEKİ YERİMİZİ SAĞLAMLAŞTIRIYORUZ”

HİDROMEK Genel Müdürü Ahmet Bozkurt, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“Kuruluşunun 42’inci yılını kutlayan HİDROMEK’in Yellow Table listesinde bir kez daha yer aldığını mutlulukla öğrendik. Bu başarıda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza, müşterilerimize, bayilerimize, tedarikçilerimize, iş birliği içinde olduğumuz üniversite ve kuruluşlar ile tüm dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzdeki yıllarda Yellow Table listesinde daha üst sıralara tırmanmayı hedefliyoruz. HİDROMEK olarak, Ar-Ge, tasarım ve üretim gücümüzle, küresel endüstrideki yerimizi sağlamlaştırıyoruz. Bugün 6 kıtada 100’den fazla ülkede makinalarımız çalışıyor. Bir yandan 80’in üzerinde ülkeye yayılan bayi ağımızı genişletirken, bir yandan da ürün gamımızı çeşitlendirmeyi; böylece müşterilerimizin taleplerini tek elden karşılamayı temel önceliğimiz olarak belirledik. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da iş makinaları sektöründe çalışmalarımızı hızla sürdüreceğiz.”
 

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2020, 18:25
YORUM EKLE

CCSAN

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını