banner1322
x

YATIRIM YAPTI, FAALİYETLERİNE YENİ ADRESİNDE DEVAM EDECEK

Müşterilerine daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek amacıyla yenilenerek büyüyen Korkmaz Çelik, yeni fabrikasına taşındı.

YATIRIM YAPTI, FAALİYETLERİNE YENİ ADRESİNDE DEVAM EDECEK
Endüstrideara

Takım, kalıp çeliği ve ısıl işlem alanlarında faaliyetlerine devam eden Korkmaz Çelik, yeni bir yatırıma imza atarak Çelik Isıl işlem ve Çelik Merkezini Bursa Nilüfer'deki yeni adresine taşıdığını duyurdu.

Bundan böyle müşterilerine yeni tesisinde hizmet verecek olan firmadan konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada "Yeni adresimize de bekleriz! Sizlere her daim daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla yenilenerek ve büyüyerek devam ediyoruz." denildi.

SEKTÖRDE YARIM ASRI GEÇEN DENEYİMİ BULUNUYOR

Faaliyetlerine başladığı 1953 yılından bu yana kalıpçılık sektörünün gelişmesi ve dünya ile rekabet edebilmesi amacıyla takım kalıp çeliği ve ısıl işlem alanındaki gelişmeleri takip ederek Türkiye'ye taşımış olan şirket, söz konusu misyonunu geleceğe aktarıyor.

Yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan şirketin geniş ürün yelpazesinde yer alan, sıcak iş takım çelikleri, soğuk iş takım çelikleri, plastik kalıp çelikleri, yüksek hız çelikleri ve paslanmaz kalıp çeliklerini yarım asrı geçen tecrübesiyle birlikte müşterilerine ulaştırıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 09:27
YORUM EKLE

CCSAN

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını