banner1322
x

Yapı Kredi ve Ford iş birliğiyle otomotiv sektörüne büyük destek

Yapı Kredi, Ford marka ticari taşıtlar için sıfırdan başlayan faiz oranlarıyla taşıt kredisi kampanyasıını devreye soktu.

Yapı Kredi ve Ford iş birliğiyle otomotiv sektörüne büyük destek
Enerji Zirvesi

İSTANBUL (AA) - Yapı Kredi, Ford marka ticari taşıtlar için sıfırdan başlayan faiz oranlarıyla taşıt kredisi kampanyasıını devreye soktu.

Yapı Kredi tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre, banka, küresel çapta tüm yaşamın etkilendiği bu zor günlerde ülke ekonomisine ve otomotiv sektörüne destek sağlıyor

Yapı Kredi, Ford marka ticari taşıtlar için sıfırdan başlayan faiz oranlarıyla taşıt kredisi kampanyasını devreye aldı. Banka, Ford Finans hizmeti ile sunduğu "Şimdi Al Temmuz’da Öde" kampanyasıyla isteyenlere ilk taksilerini 2 aya kadar erteleme imkanı da sağlıyor.

Yapı Kredi ile Ford Otosan arasında yapılan iş birliği kapsamında, 83 bin lira tutarındaki 12 ay vadeli "Hafif ve Orta Ticari Araç" kredilerine, yüzde sıfır faiz ve ilk taksiti 2 ay öteleme imkanısunulacak.. "Ford Transit Minibüsler ve Transit Pick Up" modellerinde ise 115 bin lira tutarındaki 12 ay vadeli kredilere yüzde sıfır faiz ve ilk taksiti 2 ay öteleme imkanı sunuluyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2020, 12:37
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını