banner1322
x

Ülke heyetleri çalışma atölyeleri ile Rail Industry Show’da

Modern Fuarcılık Genel Müdürü Moris Revah, Rail Industry Show’da düzenlenecek çalıştaylara heyetleri ile katılacak 14 ülke belirlediklerini söyledi.

Ülke heyetleri çalışma atölyeleri ile Rail Industry Show’da
Endüstrideara

Türkiye, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya bölgesinde demiryolu sektörüne dair farklı dinamikleri bir araya getiren 14-16 Nisan 2020 tarihlerinde ETO TÜYAP Eskişehir Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Rail Industry Show, çalıştaylara katılacak ülke heyetleri çalışma atölyeleri ile iş birlikleri geliştirilmesine imkan sağlayacak.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Modern Fuarcılık Genel Müdürü Moris Revah, fuar katılımcılarına ve ziyaretçilere özel bir vizyon sunduklarını ve bu yıl programa aldıkları çalıştaylara 3-4 kişilik heyetleri ile katılacak olan 14 ülkeyi belirlediklerini ifade etti.

Revah, yarım saatlik seanslar halinde yapılacak ülke yuvarlak masa toplantılarına katılımcıların ve ziyaretçilerin 10’ar kişilik gruplar halinde kabul edileceğini ve pazar istihbaratının yanı sıra stratejik danışmanlık hizmeti alacaklarını söyledi.

YATIRIM VE İŞ FIRSATLARINA KAPI ARALAYACAK

Ülke çalıştayları ile Yeni İpek Yolu üzerindeki demiryolu sektörünün sunduğu iş potansiyelini ortaya çıkaran ve ülkelerarası iş birliklerine zemin hazırlayan uluslararası organizasyon kapsamında, seminer programı ile sektördeki yatırım ve iş fırsatları, yasal mevzuat ve politikalar, üretim, Ar-Ge, yeni teknolojiler ve tedarik zinciri gibi konular ele alınacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 11:38
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını