banner1322
x

TÜRKİYE METAL SANAYİCİLERİ SENDİKASI’NDAN 257 BİN FİDAN

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), son günlerde artan orman yangınlarındaki yaraların sarılmasına katkıda bulunmak amacıyla 257 üyesi adına 257 bin fidan dileceğini açıkladı.

TÜRKİYE METAL SANAYİCİLERİ SENDİKASI’NDAN 257 BİN FİDAN
Endüstrideara

MESS tarafından yapılan açıklamaya göre, sendika kendi bünyesinde kurduğu gelişmiş ve kapsamlı dijital dönüşüm ve yetkinlik geliştirme merkezi MEXT’in her ziyaretçisi adına 10 tane olmak üzere, bugüne kadar 10 bini aşkın fidan dikilmesine vesile oldu.

Yaşanan son orman yangınlarına da duyarsız kalmayan MESS, her bir üyesi adına 1.000 fidan dikerek ağaçlandırma çalışmalarına katkıda bulunuyor.

Açıklamada görüşlerine başvurulan MESS Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, "Ülkemizde çıkan yangınların üzüntüsünü derin bir şekilde yaşıyoruz. MESS ailemizin her bir üyesi adına 1.000 adet fidan dikerek toplamda 257 bin fidanın ormanlara kavuşmasına destek oluyoruz. Bu fidan dikimi ile bire bin katıyoruz. Yarınlarımızı korumaya ve dünyamızı güzelleştirmeye devam ediyor, ormanlarımıza nefes veriyoruz. MESS olarak, daima üyelerimizin yanında olduk. Bu üzücü olayda ise üyelerimizle birlikte her zaman ülkemizin yanındayız." Şeklinde konuştu. (AA)

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2021, 13:14
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını