banner1339
x

Teksan Jeneratör Kesintisiz Güç Çözümlerini Sergiledi

Teksan'ın Jeneratör Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Burak Başeğmezler, AR-GE ve inovasyon gücü ile üretilen üretilen üstün teknoloji ürünlerini toplamda 128 ülkeye ihraç ettiklerini açıkladı.

Teksan Jeneratör Kesintisiz Güç Çözümlerini Sergiledi
Enerji Zirvesi

Şirket aynı zamanda piyasanın en önemli organizasyonlarından biri olan Saudi Elenex Fuarı’nda inovatif ürünlerini sergileme imkanı buldu.

Enerji sektörünün son zamanlardaki ileri teknolojik ürünleri üreten firmalarla olan ilişkileri malum. Bu alanın lider isimleri de artık son teknoloji üreten şirketler ile birlikte ürün ve hizmetlerini duyurabilmek için uluslararası arenada bilinen fuarlarda yer almayı hedefliyor.

HEDEF PAZAR PAYINI ARTIRMAK

Bu sene yirmincisi düzenlenen Saudi Elenex Trade Show da bu fuarlardan bir tanesi. Fuar bu sene 7-9 Mayıs 2018 tarih aralığında Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da gerçekleştirildi. Alanının en büyük ve önemli organizasyonlarından biri olarak kabul edilen fuarda bu yıl Teksan Jeneratör de yerini aldı. Organizasyon boyunca inovatif ürünlerini sergileyen markanın sıradaki hedefi ise Suudi Arabistan’daki pazar alanını genişletmek.

Saudi Elenex Fuarý gibi büyük bir organizasyonda yer almalarının haklı gururunu yaşayan Teksan Jeneratör Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Burak Başeğmezler, konu ile ilgili olarak ise “Teksan Jeneratör olarak alanımız ile ilgili önemli fuarların çoğuna katılım sağlıyoruz. En son 7-9 Mayıs 2018 tarihlerinde Riyad’da düzenlenen Saudi Elenex Fuarı’nda firmamızın AR-GE gücünü ortaya çıkaran inovatif ürünlerimizi sergiledik. AR-GE ve inovasyon gücümüzle ürettiğimiz üstün teknoloji ürünlerimizi 128 ülkeye ihraç ediyoruz. Suudi Arabistan’a da önemli oranda ihracat yapıyoruz. Suudi Arabistan, Orta Doğu ve Körfez Bölgesi açısından çok önemli bir merkez konumunda yer alıyor. 2018 senesinde bu pazardan bize düşen payı daha da büyütmek istiyoruz. Organizasyonda gördüğümüz yoğun ilgi hedefimize ulaşmak noktasında motivasyon kaynağımız oldu.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 14:59
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını