banner1322
x

Samkon’dan darbe dayanımı yüksek konveyör bantları

Samkon Konveyör Bantları firması üretimini yaptığı darbe dayanımı yüksek konveyör bantları ile fabrikalara avantaj sunuyor.

Samkon’dan darbe dayanımı yüksek konveyör bantları
Makine Zirvesi

Sektörde edindiği uzun yıllara dayanan tecrübe ile İstanbul’da temelleri atılan Samkon Konveyör Bantları, sektörün en önemli temsilcileri arasında yer alıyor. Ürün ve hizmet kalitesi ile öne çıkan marka, maden gibi önemli tesislere geniş konveyör bant ürün gamı ile hizmet veriyor.
Konveyör bantta kaliteden ödün vermeden en doğru malzemeyi müşterilerine sunan Samkon Konveyör Bantları, yüksek darbe dayanımı ile kullanıldığı tesislere avantaj sunuyor. Yırtılma ve kopmalara dayanıklı olması nedeniyle Samkon Konveyör Bantları, uzun süre tesislerde kullanılabiliyor. 

ODAĞINDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VAR

Samkon Konveyör Bantları  firmasının ürün gamında aşınmaya mukavim bantlar, ısıya dayanıklı bantlar, yağa dayanıklı bantlar, aleve dayanıklı bantlar, profilli bantlar, rulolar, konveyör bant şasesi, tamburlar ve lastik levhalar yer alıyor. 
Müşteri memnuniyetine önem veren Samkon Konveyör Bantları, kaliteli üretim ve zamanında teslimat anlayışı ile müşterilerine avantaj sunuyor. 

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2020, 23:07
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını