RAIL INDUSTRY SHOW BAŞLADI

Rail Industry Show Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı ve Zirvesi bugün Eskişehir’deki ETO-TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde başladı.

RAIL INDUSTRY SHOW BAŞLADI
Endüstri 40 Zirvesi

10-12 Mayıs tarihleri arasında devam edecek Rail Indusrty Show’da; Ankara Sanayi Odası, Eskişehir Ticaret Odası, DTD Demir Yolu Taşımacılığı Derneği, Raylı Sistemler Derneği (RAYDER), ARUS, UTİKAD ve Eskişehir Sanayi Odası, etkinliği destekleyen kurumlar arasında yer alıyor.  Fuar, demiryolu endüstrisi ile ilgili sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiriyor.

Uluslararası demiryolu sektörünün kamu ve özel sektör temsilcilerini bir araya getirmeyi amaçlayan Rail Industry Show, Demiryolu Endüstrisi Altyapı ve Teknolojileri Fuarı ve Zirvesi bugün başladı. 
15 ülkeden 100 yerli ve yabancı firmanın katılımıyla gerçekleşen fuar, aynı zamanda yeni iş bağlantılarının kurulması, mevcut iş ilişkilerinin geliştirilmesi ve yeni anlaşmaların yapılması için de zemin oluşturuyor.

Demiryolu taşımacılığında faaliyet gösteren Türkiye’den ve dünyadan altyapı, üstyapı, çeken çekilen araç üreticileri, teknoloji, güvenlik, elektrifikasyon, sinyalizasyon ve IT firmalarının yanı sıra hafif raylı sistem üreticileri Rail Industry Show’da bir araya geliyor. 

RAYLI SİSTEMLER FİNANSMANI ZİRVESİ’ 2022

Fuarla eş zamanlı olarak düzenlenen, RISFinance Summit’22 Raylı Sistemler Finansmanı Zirvesi; banka ve fon yöneticileri, yabancı hükümet temsilcileri, yerel yönetimler, proje danışmanlık, sigorta ve hukuk şirketlerini bir araya getiriyor.
Ücretsiz davetiye almak için; www.railindustryshow.com
 

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2022, 12:31
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını