banner1322
x

Nexans, TCDD’nin tüm bölge projelerine hizmet veriyor

Nexans Türkiye’den Hasan Mumcu, 'Demiryolu Sinyal Kablolarının Türkiye’de Üretilmesi Projesi' çerçevesinde TCDD’nin tüm projelerine hizmet verdiklerini açıkladı.

Nexans, TCDD’nin tüm bölge projelerine hizmet veriyor
Robot Zirvesi

Nexans Türkiye Kilit Müşteriler Demiryolları Segment Sorumlusu Hasan Mumcu, TCDD’nin Türkiye`de toplam 8 bölgeye dağılmış geniş yapısıyla hizmet verdiğini söyleyerek, 2011 yılında başlatılan Demiryolu Sinyal Kablolarının Türkiye’de Üretilmesi Projesi çerçevesinde TCDD’nin tüm bölgelerindeki projelere hizmet verdiklerini açıkladı. Mumcu, bu projeler kapsamındaki siparişleri takiben TCDD ekiplerini Nexans fabrikasında ağırlayıp işbirliği gelişimine katkıda bulunduklarını söyledi. Nexans Türkiye Satış Direktörü Emre Erol ise hızla gelişen demiryolu sektörüne, hızlıca uyabilmek için yoğun biçimde çalıştıklarını söyledi. Katılımcılar seminer sonrası sertifikalarını Nexans Tuzla Teknik Müdürü Kamil Mutlu ve Nexans Türkiye Satış Direktörü Emre Erol’dan aldı.

TCDD, NEXANS’IN KİLİT MÜŞTERİLERİ ARASINDA

Nexans Türkiye Teknik Müdürü Kamil Mutlu ise TCDD Genel Müdürlük ve farklı illerden katılım ile gerçekleştirilen Teknik Eğitim Semineri aracılığı ile Nexans Türkiye’nin kilit müşterilerinden TCDD ile bilgi paylaşımı yapma fırsatı yakaladıklarını hem fabrika ziyareti hem de ziyaret sonrası sunumlarla çok verimli geçen etkinliğin kablo hakkında bir çok soruya cevap olduğunu vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 17:44
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını