banner1339
x

MADENLERE AĞIR HİZMET TİPİ DRENAJ POMPASI

Yeni drenaj pompası Wilo-Padus PRO ile yüksek güvenilirlikte işletim imkanı, enerji tasarrufu, montaj ve kullanım kolaylığı sunuyor.

MADENLERE AĞIR HİZMET TİPİ DRENAJ POMPASI
Robot Zirvesi

DERYA KUMTEPE - Wilo, kullanıcı dostu ürünlerine bir yenisini daha ekledi. Şantiyeler, taş ocakları, madenler ve kazıların susuzlaştırılmasında kullanılan Wilo, geliştirdiği yeni ağır hizmet tipi drenaj pompası Wilo-Padus PRO ile aşındırıcı ortam koşullarında bile yüksek güvenlikli işletim imkânı sağlıyor. Ayrıca sağladığı enerji tasarrufu ile dikkat çekiyor. Kauçuk kaplı hidrolik malzemesi ve dubleks krom çeliğinden imal edilmiş yarı açık çarkı ile sağlam bir konstrüksiyona sahip olan Wilo-Padus PRO, aynı zamanda emiş ağzında bulunan filtresi sayesinde aşındırıcı akışkanlarda yüksek güvenilirlik sağlıyor. Wilo, geliştirdiği ağır hizmet tipi drenaj pompası taş ocaklarından madenlere, şantiyelerden kazı alanlarına kadar zorlu ortamlarda bile kolay çalışma imkanı yaratıyor. Wilo-Padus PRO’nun öne çıkan özellikleri arasında; IE3 verimlilik sınıfına sahip motoru ve su üstünde veya altında sürekli işletim imkanı sağlayan soğutma ceketi yer alıyor. Bu özellikler sayesinde ise üstün enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca pompalarında akışkan ve motor arası sızdırmazlığını iki mekanik salmastrayla elde ediyor. Salmastralar arasındaki odayı dolduran ve ısınmayı önleyen akışkan maddenin, biyolojik olarak çözülme özelliğine sahip ve çevre açısından sakıncalı olmamasına özen gösteriliyor.

ZORLU VE DEĞİŞKEN SAHA VE KAZI KOŞULLARINDA MAKSİMUM KONFOR

Wilo-Padus PRO, standart olarak on/off kontrol ünitesi ile birlikte temin edilebiliyor. Hızlı ve kolay montaj imkanı ise tüketiciye avantaj sağlıyor. Düşük ağırlığı ve dikey ya da yatay esnek basınç bağlantısı sayesinde, kullanıcılar zorlu ve değişken saha, kazı koşullarında maksimum konfor avantajı yakalıyor. En önemli komponentlere hızlıca erişim sayesinde devreye alma ve bakım işlemlerini de kolaylaştırıyor. Ayrıca gelecekteki bakım çalışmalarının ideal şekilde planlanması için dijitalleşmeye ilişkin tüm gereksinimleri karşılıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 15:54
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını