Layher, ödüllü Azuree teknelerin yapımında rol oynadı

Türkiye’nin ilk seri yat üreticisi olan Sirena Marine, ödüllü Azuree yelkenli teknelerinin üretiminde Layher iskele ürünlerini tercih etti.

Layher, ödüllü Azuree teknelerin yapımında rol oynadı
Robot Zirvesi

Yatçılık sektörünün en önemli liderlerinden olan Sirena Marine, dünyaca ünlü motoryat üreticisi Azimut – Benetti Grubu ile yaptığı iş birliği neticesinde Türkiye’nin ilk seri yat üreticisi oldu. Sektördeki deneyimi, Sirena Marine’in ödüllü Azuree yelkenli tekneleri ve lüks segmentteki Euphoria gezi yelkenlilerinde ve son olarak da motoryat alanındaki Sirena Yacht markası ile devam etmektedir.

Sirena Marine firması daima kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği kurallarını ön planda tutarak çalışanlarının daha konforlu bir üretim gerçekleştirmelerini sağlamak adına nitelikli ve güvenli bir çalışma iskelesine ihtiyaç duymuştur. Layher’in alanında uzman teknik kadrosu, taleplere yönelik en uygun projeyi sunması ve geniş ürün yelpazesi ile özel köşe çözümleri Sirena Marine’nin Layher’le çalışmak istemesinin başlıca sebeplerindendir. 

Tüm dünyada modüler iskele sisteminin eş anlamlısı haline gelen Layher Allround iskele, tek bir kişinin bile rahatlıkla kurulum yapabilmesinin sağladığı iş gücü ve zaman tasarrufu, bileşenlerin birbirlerine kolay bir şekilde uyarlanabilmesi ve çalışmalarının sürekli aynı yüksek kaliteye sahip olması gibi avantajları ile ön plana çıkmakta.

LAYHER ALLROUND SİSTEMİNİN UYGULAYICILARA KAZANDIRDIKLARI 

Kamalı kilit sistemi ile yüklerin doğrudan dikmelere aktarımı.

60 – 80 mikron kalınlığındaki sıcak daldırma ile galvanizme sayesinde neredeyse hiç bakım gerektirmeyen bir sistem.

Seçilmiş malzeme, hassas üretim ve düzenli kalite kontrolleri.

80 yıllık deneyimin sağladığı en az sayıda malzeme kullanımıyla en yüksek taşıma kapasitesi için tasarlanmış “Orijinal” modüler iskele sistemi.

Layher sahanlıklı merdiven, katlara çıkarken daha fazla güvenlik, kolaylık ve hız sağlar. Malzeme taşıma, çok yönlü çalışma platformları kullanılarak daha kolay bir şekilde gerçekleşir. 

Sahanlıklı merdivenin izin verilen yük taşıma kapasitesi, 2.5 kN/m2 dir.

Layher Allround iskele sistemleri, TS EN 12810 ve 12811 normlarına uygundur.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 18:31
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını