banner1322
x

KOCAER ÇELİK'E ALMANYA'DAKİ FUARDA TAM NOT

Kocar Çelik, 50’den fazla ülkenin katıldığı Tube & Wire Fuarı'nda sergilediği katma değerli, yenilikçi ve zengin ürün yelpazesiyle tam not aldı.

KOCAER ÇELİK'E ALMANYA'DAKİ FUARDA TAM NOT
Robot Zirvesi

Kocaer Çelik, Almanya'nın Düsseldorf kentinde 20-24 Haziran 2022 tarihleri arasında gerçekleşen ve demir-çelik sektörünün kalbinin attığı Tube & Wire Fuarı'nda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. 

KATMA DEĞERLİ, YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİ İLGİYLE KARŞILANDI

Dünyanın dört bir köşesinden 50'nin üzerinde ülkeden bin 822 katılımcının katılım sağladığı fuar, 93 bin metrekarelik sergi alanında sektörün önde gelen oyuncularını buluşturdu. Binlerce kişinin ziyaret ettiği fuarda, Kocaer Çelik’in 1. salon 1A47 no'lu standı ziyaretçi akınına uğradı.

Firmanın temiz enerjiyle üretimini yaptığı zengin, katma değerli ve yenilikçi ürün yelpazesi ziyaretçilerden tam not aldı.

"SEKTÖRE ÖZGÜN ÜRÜNLER KAZANDIRIYORUZ"

Kocaer Çelik yetkilileri, dünyanın her yanından sektör oyuncularını bir araya getirmesi hasebiyle Türkiye’nin demir-çelik ihracatı açısından fuarın önemine dikkat çekti. 

Firma yetkilileri, şu değerlendirmelerde bulundu:
 
"Çelik profil sektöründe satışlarının yüzde 90’ını 6 kıtada 140 ülkeye ihraç eden bir firmayız. 60 yılın üzerinde ülkemize değer katan şirketimizle; enerjiden ulaşıma, tarımdan savunma sanayine kadar çeliğe ihtiyaç duyulan hayatın her alanda çözümler sunuyoruz. 12 binin üzerinde ve 60’a yakın farklı kalitede ürün segmentimizle, demir-çelik sektöründe katma değeri yüksek, inovatif ürünlerimizle global pazarlarda yer alıyoruz. Şirketimizin vizyoner yapısı ile gelişen teknolojiyi çok yakından takip ediyor, yaptığımız yatırımlar, Ar-Ge çalışmaları ve inovasyon gücümüzle müşteriye özel, fark yaratan, katma değerli ürünler üretebiliyoruz. Yıllardır şirketimizde yaptığımız dijital dönüşüm yatırımları, Endüstri 4.0’a uyumumuz, robotik paketleme sistemimiz sayesinde de sektöre özgün ürünler kazandırıyoruz."

"TEMİZ ENERJİYLE YAPTIĞIMIZ ÜRETİM TAKDİRLE KARŞILANDI"

Yetkililer ayrıca, "Tüm bunları yaparken de temiz enerji atılımıyla sektöre öncülük ediyoruz. Kocaer Çelik, Almanya’daki fuarda; zengin ve katma değerli ürün yelpazesinin yanı sıra temiz enerjiyle yaptığı üretimle de büyük takdir topladı. Şirketimiz, katma değerli ürün çeşitliliğini daha da genişletme stratejisi kapsamında üretim tesislerinde renovasyon ve yeni yatırımlar gerçekleştirmek için de çalışmalarına devam ediyor." açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2022, 15:37
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını