banner1013
x

KARDEMİR'İN HEDEFİNDE DEMİRYOLU VAR

KARDEMİR, demir yolu taşımacılığı gerçekleştiren şirketlerin tekerlek ihtiyacını karşılamayı planlıyor.

KARDEMİR'İN HEDEFİNDE DEMİRYOLU VAR
EndüstrideAra4

KARABÜK (AA) - Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR), demir yolu taşımacılığı gerçekleştiren şirketlerin tekerlek ihtiyacını karşılamayı planlıyor.

Fabrikadan konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada, Demiryolu Taşımacılığı Derneğinin (DTD) yönetim kurulu toplantısına online katılım sağlandığı belirtildi.

Toplantıda, şirketin raylı sistemler alanındaki en önemli yatırımlarından biri olan demir yolu tekerleği üretim tesisiyle ilgili güncel gelişmelerin üyelere aktarıldığı bilgisi paylaşılan açıklamada, şunlar kyer aldı:

"Geliştirdiğimiz demir yolu tekerleği ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi verilen toplantıda, şirketimizin ana hedefinin sürdürülebilir ve uluslararası kalite standartlarında üretim yapmak olduğu vurgulandı. Her iki taraf için de verimli geçen toplantının sonunda, ürünlerimizin ve üretim sürecimizin daha yakından incelenmesi adına DTD Yönetim Kurulunu ve üyelerini şirketimize davet ettik. KARDEMİR olarak sektör paydaşları ve dernekleriyle gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sayesinde tedarikçilerimizin ihtiyaçlarını tespit etmeyi ve sektörel iş birliklerimizi geliştirmeyi hedefliyoruz."

Açıklamada görüşlerine başvurulan KARDEMİR Pazarlama Müdürü Onur Erkara, önceliklerinin ülkede demir yolu taşımacılığı yapan şirketlerin tekerlek ihtiyaçlarını karşılamak olduğunudile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 17:49
YORUM EKLE

Radyo

Aha

Dergiler