banner1322
x

KARDEMİR'DEN "DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJESİ"

KARDEMİR'in "Dijital Dönüşüm Projesi" kapsamında faaliyete geçirilecek olan SAP S/4 HANA sisteminde geri sayıma başlandı.

KARDEMİR'DEN "DİJİTAL DÖNÜŞÜM PROJESİ"
Endüstrideara

KARABÜK (AA) - Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları'nın (KARDEMİR) "Dijital Dönüşüm Projesi" kapsamında faaliyete geçirilecek olan SAP S/4 HANA sisteminde geri sayıma başlandı.

KARDEMİR Eğitim ve Kültür Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen "Dijital Dönüşüm Projesi" tanıtım toplantısında, geçen sene ekim ayında başlatılan SAP S/4 HANA sisteminde bugünden itibaren 100'den geri sayıma başlandığı açıklandı.

KARDEMİR Üretim Planlama ve İzleme Müdürü Nazmi Sarıkaya'nın yapmış olduğu sunumda, projenin tamamlanması ile birlikte üretim, satış, pazarlama ve satın alma gibi alanlarda ne gibi gelişmelerin sağlanacağı konusunda bilgiler aktarıldı.

KARDEMİR Genel Müdürü olan Necdet Utkanlar, etkinlik sırasında yapmış olduğu konuşmada, "Dünya dönüşüyor, Türkiye gelişiyor, sektör büyüyor. Bu dönüşüm, gelişim ve büyüme için bizler de dijital altyapımızla gelecek günlere hazır olmalıyız. Tedarikçilerimizin satış teknikleri değişti, müşterilerimizin talepleri farklılaştı. Artık bir müşteriyi memnun etmenin yolu sadece iyi ürün vermekten değil, sürdürülebilir kalitede ürün vermekten geçiyor. SAP S/4 HANA projemizin başarıya ulaşacağından şüphem yoktur. Bu konuda benden beklediğimiz tüm desteği fazlasıyla vermeye hazırım." dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2020, 09:47
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını