banner1322
x

JIS standardında üretilen yeni rulman üniteleri yelpazesi

NSK, mevcut RHP markalı Self-Lube® rulman ünitesi yelpazesini, JIS standardında imal edilen ürünleri dahil ederek genişletiyor.

JIS standardında üretilen yeni rulman üniteleri yelpazesi
Endüstrideara

NSK, bu yeni J-Line serisiyle yeni bir ambalajlama tasarımı da sunuyor.J-Line rulman üniteleri en yaygın altı yatak türünü içerir: ayaklı/ayaksız yastık blok, kare veya yuvarlak flanş, iki delikli flanş ve germe ünitesi. Ayrıca 12 ila 90 mm arasındaki delik çaplarına uygun üç preslenmiş çelik yatak ve beş rulman (geniş ve dar ayar vidası, geniş ve dar kilit kelepçesi ve adaptör manşonu) da mevcuttur. Müşteriler için en yüksek esneklik düzeyini sunan üniteler, talep üzerine üretilmektedir.

J-Line rulman üniteleri, Avrupa pazarındaki yeni ve canlı NSK ambalaj tasarımıyla kolayca fark edilebilir.

J-Line rulman üniteleri, Nisan 2019 tarihinden itibaren gönderime hazır olacaktır. Bu üniteler tarım, çimento, inşaat, gıda, malzeme taşıma, ambalajlama, kağıt, çelik, tekstil ve daha birçok sektörde kullanıma uygundur.

NSK, doğru ürünün seçimini kolaylaştırmak için hem J-Line serisini hem de Self-Lube serilerini içeren yeni bir Rulman Ünitesi Kataloğu yayınlamıştır. Kataloğun elektronik versiyonu, NSK web sitesinden indirilebilecektir.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 15:40
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını