Düşük Yakıt Tüketimi ve Yüksek Performans Sunuyor

Düşük Yakıt Tüketimi ve Yüksek Performans Sunuyor

Düşük Yakıt Tüketimi ve Yüksek Performans Sunuyor
Endüstrideara

İleri teknoloji ile üretilen ve güçlü koparma kuvvetine sahip olan Hidromek kazıcı yükleyiciler, zorlu çalışma koşullarında yıllık 2000 saat üzeri kullanıma göre tasarlandı. Kazıcı yükleyiciler, sağlamlık, düşük yakıt tüketimi, yüksek performans ve sunduğu konfor ile ön plana çıkıyor.

Hidromek’in 40 yıllık üretim tecrübesi ve müşteri beklentileri çerçevesinde yıllarca süren geliştirmeler sonucu tasarlanan kazıcı yükleyiciler; sağlamlık, düşük yakıt tüketimi, yüksek performans ve sunduğu konfor ile ön plana çıkıyor.

14 ton çalışma ağırlığından 51 ton çalışma ağırlığına kadar çeşitlilik gösteren Hidromek paletli ekskavatörler, IF Design ödüllerinde “IF Product Design” ödülünü kazandı. HMK 220 LC paletli ekskavatör, geliştirilmiş performansı ve kontrol kolaylığı ile kolay kumanda kabiliyeti sunuyor. Düşük yakıt tüketimi ile her türlü çalışma koşullarında verimlilik sağlayan HMK 220 LC, operatörün rahat ve konforlu bir şekilde çalışması için gerekli donanım ve özellikler ile üretildi. 

Kullanıcılarına hem direksiyondan hem de joystick’den kumanda edilerek güvenli ve kolay kullanım sağlayan HMK 600 MG motor greyder, tesviyeden kazımaya, şev kesmeden hendek açmaya ve kar küremeye kadar birçok işi gerçekleştiriyor. Good Design 2017 ve German Design 2017 tasarım ödüllerini alan HMK 600 MG, Red Dot 2017’de aldığı “Winner” ödülü ile Türkiye’deki ilk Red Dot Product Design ödüllüne sahip.

Dünyanın en büyük 50 iş makinası üreticisi arasında bulunan Hidromek, 2018 yılında da katıldığı fuarlar ile tanıtım faaliyetlerine devam ediyor. 84 ülkeye ihracat yapan Hidromek, 15-18 Mart tarihleri arasında Diyarbakır’da düzenlenen 8'inci Ortadoğu İnşaat Fuarı'nda ulusal ve uluslararası yarışmalarda tasarım ödülü almış ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu.

Türkiye’de son 9 yıldır kazıcı yükleyici, son 6 yıldır ise hidrolik ekskavatör satışlarında pazar lideri olan Hidromek, kazıcı yükleyici,motor greyder ve paletli ekskavatör sınıfındaki ürünlerini tanıttı. 

İnşaat malzemeleri, yapı teknolojileri, iş ve inşaat makinaları sektörlerindeki ürün ve hizmetlerin geniş bir yelpazede sergilendiği fuarda Hidromek, kazıcı yükleyici ürün grubundan HMK 102B Alpha, HMK 102S Alpha ve HMK 102S Supra ürünlerini, paletli ekskavatör ürün grubundan HMK 220 LC’yi ve motor greyder ürün grubundan ise HMK 600 MG ile yer aldı. 

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 07:55
YORUM EKLE

Novexx - Ana Sayfa

Çizgi

Dergiler