banner772
x

DEV MARKADA BÜYÜK KARARDAN ÖNCE ADAYLAR BELİRLENDİ

KARDEMİR Genel Kurulu öncesi grupların yönetim kurulu adayları belirlendi. Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yolbulan, yarın yapılacak seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında grupların yönetim kurulu üyeleri adaylarının belli olduğunu duyurdu.

DEV MARKADA BÜYÜK KARARDAN ÖNCE ADAYLAR BELİRLENDİ
Radyo

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yolbulan, yaptığı yazılı açıklamada, 1937 yılında kurulan KARDEMİR'in Türkiye'nin sanayileşme hamlesinin temel taşlarından olduğunu vurguladı.

Atılan adımlar ve yapılan yatırımlarla fabrikanın Türkiye'nin pek çok stratejik ürününde dışa bağımlılığını sona erdirdiğini belirten Yolbulan, yıllar içinde ülke ekonomisinde önemli bir konuma gelen KARDEMİR'in geleceği için daha da güçlü bir yönetim yapılanmasına gidilmesine karar verildiğini söyledi. Bu kapsamda yarın yapılacak KARDEMİR AŞ seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında A grubu adayları olarak Mustafa Yolbulan'ın, Alparslan Bayraktar'ın, Muhammet Ali Oflaz'ın ve Fatih Mehmet Erkoç'un, B grubu adayları olarak Yusuf Canbolat'ın ve Kamil Güleç'in, D grubu adayı olarak Prof. Dr. Mahmut Faruk Akşit'in, bağımsız yönetim kurulu adayları olarak Erdal Erdem'in, Mustafa Aydın'ın, Prof. Dr. Ercüment Arvas'ın ve Ömer Demirhan'ı belirleyerek destekleyeceklerinin altını çizdi. (A/A)

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2020, 12:08
YORUM EKLE

Radyo

Mitsubishi

Dergiler
Partnerler