Büyük taşınma hareketinde yer aldı

Müşterilerine, mühendislik çözümleriyle ağır kaldırma ve taşımacılık alanlarında 60 yılı aşkındır hizmet veren Hareket, geçtiğimiz günlerde Atatürk Havalimanının yeni İstanbul Havalimanına taşınmasında büyük rol aldı.

Büyük taşınma hareketinde yer aldı
Endüstri 40 Zirvesi

Müşterilerine, enerji, petrokimya, yenilenebilir enerji ve nükleer enerji sektörlerinde hizmet veren Hareket’den büyük taşıma projesi.
Hareket, Atatürk Havalimanının yeni İstanbul Havalimanına taşınmasında etkin rol oynadı. Firma, Çelebi Havacılık Holding A.Ş’ye ait İstanbul Havalimanı’nda kullanılacak araç ve ofis malzemelerini 65 kişilik uzman ekibi ve toplam 250 aracıyla 45 saat sürede taşıdı. 

Bu önemli süreçte görev almaktan gurur duyduklarını söyleyen Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği Genel Müdürü Engin Kuzucu, “Lojistik alanındaki uzmanlığımızı İstanbul Havalimanı taşınma operasyonuna da yansıttık. Son teknolojiye sahip altyapımız ve yüksek kapasitedeki ekipmanlarımızla, taşınması son derece mühim ve hassas olan toplam 1218 ekipmanı ve 250 aracı Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul Havalimanı’na başarıyla ve emniyetli bir şekilde ulaştırdık” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 10:27
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını