BM MAKİNA GRUP, DMYKS İLE İHRACAT HEDEFLERİNİ ARTIRIYOR

BM Makina Grup, 2011 yılında üretimine başladığı DEMYKS markasıyla demiryolu sektörünün ihtiyaçlarına cevap veriyor ve İran’dan Güney Afrika’ya kadar birçok noktaya ihracat gerçekleştiriyor.

BM MAKİNA GRUP, DMYKS İLE İHRACAT HEDEFLERİNİ ARTIRIYOR
Robot Zirvesi

BM Makine Grup, Vahle ve Liftket markalarının Türkiye temsilciliğini yürütmeye başladıktan sonra BKB Profil Sistemlerini üretti. En son ise 2011 yılında Demyks markasıyla ağır vasıta araçları için araç kaldırma ve döndürme ekipmanlarının üretimine başladı. Markanın kuruluşunu ve gerçekleştirdiği projeleri anlatan BM Makina Grup Genel Müdürü Kenan Bebek, “Demyks markasıyla ağır vasıta araçları için araç kaldırma ve döndürme ekipmanlarının üretimine başladık. Bu ürünlerin üretimi birbirleriyle bağlantılı olarak gelişti. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda üretimlerimizi geliştirdik. Bunu yanı sıra her zaman üretimin içinde olmayı ve üretime devam etmeyi hedefledik. Bu kapsamda BM Makina Grup çatısı altında markaları bir araya getirdik. İhracat noktasında da önemli adımlar atmaya çalışıyoruz.” dedi.    

DEMİRYOLU SEKTÖRÜNÜN İHTİYAÇLARINA ODAKLANIYOR

Demyks markasıyla gerçekleştirdikleri çalışmaları anlatan Bebek, “Demyks markasının üretimine 2011 yılında başladık. Demiryolu sektöründe de kısa süre içerisinde tanınan ve güvenilen bir marka olduk. Şimdi ise markamız hem belediyelerin metro, tramvay hatlarının bakım atölyelerinde hem de tren üreticilerin üretim yerlerinde tercih ediliyor. Ayrıca İran, Güney Afrika gibi noktalara ihracat gerçekleştiriyoruz” dedi. Ekip çalışmasının önemine de değinen Bebek, “BM Makina Grup çatısı altında 50 kişilik bir ekiple çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ekip çalışması ve uyumluluk projelerin sürdürülebilirliği için oldukça önemli. Bu sebeple ekip konusunda nicelikten çok niteliğe önem veriyoruz. Ekip sayımızı çok fazla büyütmeden kalitemizi artırmaya yönelik adımlar atıyoruz. Uzmanlık ve tecrübe çok önemli iki kriterimiz.” dedi.  
 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 15:29
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını