Aleve dayanıklı bantlar ile maden tesislerine güvenli çözüm

Samkon Konveyör Bantları markası, ürün gamında yer alan Aleve Dayanıklı Bantlar ile maden tesislerine güvenli çözüm sunuyor. 

Aleve dayanıklı bantlar ile maden tesislerine güvenli çözüm
Endüstrideara

Sektörde edindiği uzun yıllara dayanan tecrübe ile İstanbul’da temelleri atılan Samkon Konveyör Bantları, kaliteli çözümleri ile tesislerin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam ediyor.

ALEV GEÇİKTRİCİ ÖZELLİĞE SAHİP

Geniş bir ürün gamına sahip olan firma, üretimin zor olduğu sektörlerin başında yer alan maden tesislerine kaliteli çözümler sunuyor. Samkon Konveyör Bantları markası ürün gamında yer alan Aleve Dayanıklı Bantlar ile yer altı ve yer üstü maden sektörüne güvenli çözüm sunuyor. 
Aleve mukavim bantlar alev geciktirici özelliğe sahip olmasıyla öne çıkıyor. Ürün, bantın herhangi bir yerinden alev alması sonucu bütün bantın yanmasını engelleyen özelliğe sahip.  

Maden sektörünün yanı sıra tünel yapımında da kullanılan Aleve Dayanıklı Bantlar; kauçuk sınıfı TS/ISO aleve dayanıklı sınıfta yer almaktadır.  Kopma mukavemeti 17.5, kopma dayanımı 175 olan ürünün kopma uzaması ise yüzde 400’dür. Tüm bu özellikleri ile Samkon Konveyör Bantları markasına ait Aleve Dayanıklı Bantlar, kullanıldığı tesislere avantaj sunmaktadır. 
 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 17:38
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını