banner1339
x

Agrega taş ocağıyla hazır beton sektörüne...

Koçer Yapı Madencilik, yılda yaklaşık 3 milyon ton agrega üretimi yapıyor. Agrega taş ocağıyla hazır beton sektörüne kalite ve maliyet avantajı sağlıyor.

Agrega taş ocağıyla hazır beton sektörüne...
Enerji Zirvesi

Tekirdağ Saray’da agrega taş ocağı bulunan Koçer Yapı Madencilik, yılda yaklaşık 3 milyon ton agrega üretimi yapıyor. Bu ocaktan kıymetli bir taş olarak değerlendirilen bazalt taşını çıkardıklarını belirten Koçer Yapı Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhlis Koçal, beton ve asfalt kullanımında bu taşların hammadde olarak kullanılabildiğini ifade ediyor.

Koçal, agregalarının kalitesi nedeniyle hazır beton sektörüne hem kalite hem de maliyet avantajı sağladıklarını vurguluyor. Koçer Yapı Madencilik; Silivri’de kum, Tekirdağ Saray’da agrega olmak üzere iki ocağı ile faaliyet gösteriyor.

Yılda yaklaşık 3 milyon ton agrega üretimi gerçekleştiren marka, hem ürün hem hizmet kalitesiyle öne çıkıyor. Saray’daki taş ocaklarından çıkardıkları bazalt taşının kalitesine dikkat çeken Koçer Yapı Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhlis Koçal, sorularımızı cevapladı.

Haberin Tamamı ST Ağır Sanayi Çözümleri Dergisi'nin Haziran 2018 Sayısında

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 17:38
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını