banner1322
x

60 tonluk 316L paslanmaz çelik projesi tamamlandı

Optimal Mekatronik & Uluslararası Mühendislik Sanayi Ticaret A.Ş. 316L çelikten 60 ton ağırlığında makina şasesi ve emiş kutusu projesini tamamladı.

60 tonluk 316L paslanmaz çelik projesi tamamlandı
Robot Zirvesi

Optimal Mekatronik & Uluslararası Mühendislik Sanayi Ticaret A.Ş, bir proje için tamamı 316L cinsi paslanmaz çelikten imal edilen 60 ton ağırlığındaki makina şasesi ve emiş kutusu projesini tamamladı. Optimal, endüstrinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretebilmek için çeşitli ebatlarda paslanmaz veya karbon çelikten basınçlı ve basınçsız kaplar imal ediyor.  

DÜŞÜK ENERJİ TÜKETİMİ VE UZUN ÖMÜRLÜLÜK

Optimal Mekatronik, düşük enerji tüketimine sahip uzun ömürlü çözümleriyle, kolay kullanım sağlayan çözümler sunuyor. Geniş bir servis ağına sahip marka opsiyonel olarak kolay temizlenebilir hava kilidi ve ihtiyaca göre yangından korunma tartibatı ile anahtar teslim toz toplama filtrelerini tasarım ve üretimini gerçekleştiriyor. Filtrelerin sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamak içinse tasarlanan ve üretilen sistemler daha öncesinde markanın kendi tesisinde devreye alınarak test gözlemine kullanıcı da davet ediliyor. Söz konusu toz toplama filtrelerinin üretim sahalarında güvenle kullanılması için optimal çözümler oluşturuluyor. 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 18:06
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını