4 MERCEDES-BENZ KAMYONDAN 1’İ SERVİS SÖZLEŞMELİ

Mercedes-Benz Türk, kamyon müşterileri için sağladığı “Servis Sözleşmesi” ile servis ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor. Müşteriler, kapsamları birbirinden farklı olan “Baz Paket”, “Ekonomik Paket”, “Temel Paket” ve “Tam Paket” arasından kendileri için uygun olanı seçebiliyorlar.

4 MERCEDES-BENZ KAMYONDAN 1’İ SERVİS SÖZLEŞMELİ
Enerji Zirvesi

Mercedes-Benz Türk, müşterilerinin satış ve satış sonrasındaki gereksinimlerini gidererek, ihtiyaçlarına yönelik en doğru hizmetleri sunmayı “Servis Sözleşmesi” ile sürdürüyor. Sunulan bu hizmet, Mercedes-Benz Türk müşterileri için birçok avantajı birlikte getiriyor

KAMYON MÜŞTERİLERİ, BAKIM-ONARIM İŞLEMLERİNİ AVANTAJLI KOŞULLARLA HALLEDİYOR

2021 senesi içerisinde satışı gerçekleştirilen her 4 sıfır kilometre Mercedes-Benz marka kamyondan 1’i Servis Sözleşmesi’nden faydalandı. 
Kamyon müşterileri, Servis Sözleşmesi ile belirlenen süre boyunca seçtikleri paket kapsamındaki bakım-onarım işlemlerini avantajlı koşullarla Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde yaptırma olanağına sahip oluyor. Servis Sözleşmesi; bakım-onarım maliyetlerinin tam olarak planlanabilmesini ve bakım-onarım işlemlerinin Mercedes-Benz Türk’ün öngördüğü standartlar dahilinde eğitimli ve sertifikalı uzman teknisyenler tarafından yapılmasını sağlıyor. 

Servis Sözleşmesi'ni yeni araç alımı sırasında araç ile beraber veya tek başına almak isteyen araç sahipleri, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in sunduğu finansman hizmetlerinden yararlanabiliyor. Bu hizmet ile araç sahipleri, aracın kullanıldığı süre boyunca karşılaşacağı servis giderlerini baştan planlayarak aylık sabit taksitlerle ödeme fırsatı buluyor. Aynı zamanda araçların 2.El değerini korumasına katkı sağlayan Servis Sözleşmesi, maliyet tasarrufu gibi önemli avantajları da birlikte getiriyor. 

HER İHTİYACA YÖNELİK SERVİS SÖZLEŞMESİ PAKETLERİ 

Mercedes-Benz Türk, Servis Sözleşmesi kapsamında müşterilerine 4 farklı paket  seçeneği sunuyor. Müşteriler, kapsamları birbirinden farklı olan “Baz Paket”, “Ekonomik Paket”, “Temel Paket” ve “Tam Paket” arasından kendilerine en cazip olanı seçebiliyorlar.

Baz Paket ile kullanıcılar motor bakımı, zaman bakımı, şanzıman ve aks yağı değişimi hizmetlerinden faydalanırken, Ekonomik Paket’te bu pakete ek olarak +1 yıl kilometre sınırsız “Uzatılmış Garanti” sunuluyor. Kapsamı genişletilen Temel Paket’te ise, Ekonomik Paket’e ek olarak; akü, silecek, ampül seti ile aşıntı seti yani fren balata ve diskler kapsam dahiline alınıyor. Tam Paket’te, Temel Paket’e ek olarak Dizel Partikül Filtresi sunuluyor. Orijinal Mercedes-Benz Dizel Partikül Filtresi kullanımı; optimum yakıt ekonomisi ve motor performansı sağlarken, aracın toplam sahip olma maliyetini azaltmaya da yardım ediyor.

ÜLKE GENELINDEKI 47 YETKILI SERVISINDEN HIZMET ALABILIYORLAR

Kamyon sahipleri ve firmalar, Servis Sözleşmesi ile belirlenen süre boyunca seçtikleri paket kapsamındaki bakım-onarım işlemlerini avantajlı koşullarla Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde yaptırma imkanına kavuşuyor. Onarım işlemleri, Mercedes-Benz Türk’ün öngördüğü standartlar dahilinde eğitimli ve sertifikalı uzman teknisyenler tarafından, orijinal yedek parça ve onaylı işletme sıvıları kullanılarak araçlarının ömrünü uzatacak şekilde yapılıyor. Ayrıca Servis Sözleşmesi’ni tercih eden kamyon sahipleri, Mercedes-Benz Türk’ün ülke genelindeki 47 adet yetkili servisine araçlarını emanet ettikleri için fatura ve servis giderleri gibi detayları takip etmeye de gereksinim duymuyor.

Gelecekte oluşabilecek ilave giderlere karşı aylık ödemelerle kendilerini güvence altına alabilen müşteriler, araçlarının yıllık onarım maliyetini önceden belirleyebilme imkânına kavuşuyor. Ayrıca, bu sözleşme kapsamında yedek parça ve işçiliğe gelebilecek zamlarından da etkilenmiyor.

Türkiye’deki yetkili servislerde orijinal yedek parça güvencesi ve kalitesiyle araçların bakımının gerçekleştirilmesi aracın 2.EL değerinin korunmasına en önemli katkıyı sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2022, 16:52
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını