Varnasan, uzun soluklu yolculuğunun heyecanlı bir dönemine giriş yapıyor. 2017 yılında Sms-Tork bünyesine geçen Varnasan, 47 yıldır olduğu gibi kendini yenileyerek gelişmeye devam ediyor. Logosunu yenileyen ve internet sitesini değiştiren marka; yenilikçi, modern ve teknolojik yönünü ortaya çıkarıyor.

VARNASAN'IN DEĞİŞİKLİĞİ MÜŞTERİ ODAKLILIĞINI ORTAYA ÇIKARIYOR

47 yıllık köklü geçmişiyle sektörde tanınmış bir marka olan Varnasan, kurulduğu günden bu yana kalite, güvenilirlik, dayanıklılık ve süreklilik ilkelerine bağlı kalarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarma yolunda sürekli bir gelişim gösteriyor. Yenilenen internet sitesi ve logosu ile Varnasan; inovasyonu benimsemiş şirket kültürü, gelişen ürün grubu ve çeşitliliği ile 47 yıllık deneyimini bir araya getiriyor. Modern, dinamik ve yenilikçi ruhunu ortaya koyan güncel internet sitesi ve logo ile müşteri odaklılığını ortaya çıkarıyor.

Yüzünü yenileyen marka, aynı zamanda ürün gamına kattığı yeni ürünlerle servis kalitesini de arttırıyor. Yeni projeler ve çözümler geliştirme konusundaki kararlılığını artırarak müşterilere daha fazla değer sunmayı hedefleyen Varnasan, daha iyi hizmet sunma ve müşteri ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verme çabalarını sürdürüyor.

ZORLUTEKS'TEN ATIK SUYUN GERİ KAZANIMINDA BAŞARILI PROJE ZORLUTEKS'TEN ATIK SUYUN GERİ KAZANIMINDA BAŞARILI PROJE

Editör: Haber Merkezi