2 gün önce HaberOrtak

EasyCep, CARGOLOCKED Akıllı Kilitli Taşıma Sistemi ile iş birliğine giderek sektörde yeni bir taşıma hizmetine imza atıyor.

5 gün önce HaberOrtak

Makina Mühendisleri Odası (MMO) İstanbul Şubesi’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ezgi Kılıç oldu. Kılıç, şubenin ilk kadın yönetim kurulu başkanı unvanını alan isim oldu.

Barış Enerji Sistemleri, enerji sektöründe yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor.

5 gün önce Ağır Sanayi Çözümleri

TÜDOKSAD'ın 24. Olağan Genel Kurulu 16 Şubat 2024 Cuma günü Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Otel’de gerçekleşti.

6 gün önce Makina

Makina Mühendisleri Odası (MMO) İstanbul Şubesi ile Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş., sanayi ve mühendislik alanında öncü niteliğinde bir iş birliğine imza atarak MAKİNA HANGAR Mühendislik ve Teknoloji Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

1 hafta önce Endüstri 4.0 Uygulamaları

Atlas Copco Endüstriyel Teknik; Smart Integrated Assembly konsepti ile tüm dünyada ve endüstrilerde yeni bir dönem başlatıyor.

1 hafta önce İnşaat ve Malzeme

CEPHEDER Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Buluk, kış döneminde cephe yalıtımlarında dikkat edilmesi gerekenlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

1 hafta önce Makina

Dener Makine, AR-GE çalışmaları neticesinde görüntü işleme teknolojisi ile lazer ışın merkezleme sistemini sektöre kazandırdı.

1 hafta önce Enerjisini Üreten Fabrikalar

Yediyol Holding markası Agrotermal, 1 milyon metrekarelik dev jeotermal ısıtmalı teknolojik sera yatırımının 50 bin metrekarelik ilk etabını faaliyete geçirdi.

1 hafta önce HaberOrtak

REWA Anatolia - Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi Fuar ve Konferansı, 15-17 Şubat’ta Adana TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyarete açılıyor.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu