Basit konfigürasyon ve esnek programlama opsiyonları SICK enkoderlerinin önemli özellikleridir. Enkoderler, optik ve manyetik teknolojilere dayalı olarak çok çeşitli sektörler için ideal çözümü sunarlar. Bu zamana kadar SICK enkoderleri, tahrik teknolojileri için motor feedback sistemlerinden mekanik mühendislik için enkoderlere kadar uzanan ürün yelpazeleriyle sayısız uygulamada performanslarını kanıtlamıştır.

Sick, gıda ve içecek endüstrisinden ambalajlama makinelerine, tıp teknolojisinden rıhtım ve açık deniz tesislerindeki dış mekan uygulamalarına kadar kullanımda ideal olan enkoderlerle sektöre yeni standartlar getiriyor.

AFS/AFM60 INOX: DAYANIKLI, HASSAS, PROGRAMLANABİLİR

18 bit (AFS60 Inox) veya 30 bit (AFM60 Inox) yüksek çözünürlük ve geniş bir programlanabilir parametre seçeneğine sahip AFS60 üstün tek dönüşlü enkoder ve AFM60 üstün çok dönüşlü enkoder, paslanmaz çelik enkoderler alanında yeni standartlar getiriyor. Yüksek çözünürlükleri, yüksek IP çevirme oranları ve paslanmaz çelik gövdeleriyle bu enkoderler, sert ortam koşullarına ve temizlik maddesi veya tuz gibi aşındırıcı maddelere dayanıklılık gerektiren sıkı şartlara sahip uygulamalarda kullanılabiliyor.

Enerji Verimli Elektrik Motor Teknolojileri Enerji Verimli Elektrik Motor Teknolojileri

Enkoderler, SSI arayüzüyle donatılmış durumda; AFM60 Inox aynı zamanda kombine SSI + kademeli ve SSI + sin/cos arayüzleriyle de mevcut. Her iki enkoder de PGT-08-S PC tabanlı programlama cihazı veya PGT-10-Pro el tipi programlama cihazı üzerinden programlanabiliyor.

DFS60 INOX: YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ KADEMELİ ENKODER

DFS60 Inox, paslanmaz çelik tasarıma sahip, 60 mm yarıçaplı ve yüksek çözünürlüklü bir kademeli enkoderdir. Geniş bir mekanik ve elektrik arayüz yelpazesi sunar ve istenirse müşteri tarafından programlanabiliyor. Sağlam mekanik tasarım, geniş sıcaklık aralığı ve IP 67 çevirme oranı DFS60 Inox'u sert ortam koşullarına sahip uygulamalar için ideal enkoder haline getiriyor. Elektriksel parametrelerini – çıkış sinyali seviyesi, devir başına atış sayısı veya sıfır atış genişliği gibi – programlamak için mevcut olan seçenek yelpazesi pazarda eşsiz.

Her iki enkoder de gıda ve içecek endüstrisinde, ambalajlama makinelerinde, tıp teknolojisinde, rıhtım ve açık deniz tesislerindeki dış mekan uygulamalarında kullanım için ideal.

Editör: Haber Merkezi