banner734
x

Sektör büyüyor

Akıllı binalar ve güvenlik sektörlerinde pazar her geçen gün büyüyor. Bu büyümeye paralel olarak bilginin paylaşımına olan önem de artıyor.
Şubat ayında ilk sayısını yayımladığımız ST Akıllı Binalar ve Güvenlik Sistemleri Dergisi, benzersiz içeriği ve yüksek baskı kalitesiyle okuyucularından tam not aldı.
Bu yeni dergi ile sektörün bilgi paylaşımı noktasında önemli görevler üstleneceğiz.

***

Bu anlamda interneti çok önemsiyoruz. Şu an reel sektörün en büyük portalı olan www.haberortak.com’dan da ilgili sektörleri ön plana çıkaran yayınlar yapıyoruz.
Önümüzdeki aylardan itibaren derginin İngilizce – Türkçe formatıyla uluslar arası kimlik taşıması ve yurtdışında da dağıtılması üzerinde çalışıyoruz.
Ardından sektörün büyümesiyle orantılı olarak dergi sayısını arttırarak, alt sektörler için de ayrı ayrı dergiler çıkarmayı planlıyoruz.

***

Tüm bunların üzerinde en çok önemsediğimiz konu, ilgili her kesim için yüksek katma değer üretebilmek.
Yani biz sadece dergi çıkarmak ve sürdürülebilir bir gelir elde etmek için değil, okuyucuya ve reklam verene hizmet edebilmek için yayın yapıyoruz. Bunu başarabildiğimiz anda emeğinizin karşılığı geliyor zaten…

***

Önümüzdeki günlerde kalabalık bir ekiple sektörün önde gelen firmalarını ziyaret edecek ve bazı projelerimizi paylaşacağız.
Çeşitli sponsorluk anlaşmaları yaparak, sektörde pazar paylarını artırmak isteyen firmalarla çeşitli işbirlikleri gerçekleştireceğiz…
Çok fazla ayrıntıya girmek istemiyorum ama burada amacımız, kısa vadede ticarete dönüşebilecek işleri destekleyerek, sektördeki firmalarımızı güçlendirebilmek.

Bir sonraki sayıda görüşebilmek ümidiyle hoşça kalın.
 

YORUM EKLE
Dergiler
Partnerler