Yaskawa, Robot Yatırımları Zirvesinde

Yaskawa Türkiye Pazarlama ve İş Süreçleri Müdürü Can Ertaç, Robot Yatırımları Zirvesi’ni değerlendirdi.

Yaskawa, Robot Yatırımları Zirvesinde
Endüstrideara

100’ün üstünde robot modeli bulunan Yaskawa, hemen her sektöre yönelik uygulamaya özel robot modelleriyle, Robot Yatırımları Zirvesinde yer alıyor. 

Yaskawa Türkiye Pazarlama ve İş Süreçleri Müdürü Can Ertaç, katılımını gerçekleştirdikleri Robot Yatırımları Zirvesi ve Yaskawa’nın uygulamaları hakkında şu bilgileri verdi.

Zirveden memnunuz

Genel olarak zirveden memnunuz. Hemen hemen tüm endüstriden ziyaretçilerin geldiğini söyleyebiliriz, emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. 

Organizasyona katkı sağlayacak bir kaç önerimizi de paylaşmak istiyoruz. Organizasyonun Anadolu yakasına alınmasını öneriyoruz. 

Özellikle robot endüstrisinin ana sektörü olan otomotiv sektörüne daha yakın olunması, organizasyona katkı sağlayacaktır. 

ZİRVE, ANADOLU YAKASINA TAŞINDI

Yaskawa’nın hemen her sektörde uygulamaya özel çözümleri var

100’ün üstünde robot modelimiz bulunuyor, her sektöre hitap ediyoruz ve uygulamaya özel robot modellerimiz bulunuyor. 

Pendanta uzaktan bağlanma özelliği, smart pendant, yeni AR serisi kaynak robotumuz, microPLC ve yeni GA500 serisi AC sürücümüz öne çıkan ürünlerimiz.

Ayrıca i3-mechatronics konseptimizin ana unsuru olan veri toplama, analiz ve görselleştirme çözümümüz Yaskawa Connected Factory‘nin tanıtımını yaptık.

HER ZAMAN YENİLİKÇI

Yaskawa her zaman yenilikçi

Ufak genel amaçlı robotumuz GP4, yeni işbirlikçi robotumuz HC10DT, Endüstri 4.0 çözümümüz Yaskawa Connected Factory yazılımı, yeni 3 metre kaynak robotumuz ve paletleme robotlarımız ve motosim simülasyon programımızın yeni versiyonu ile Yaskawa, Robot Yatırımları Zirvesinde. 

Robot Yatırımları Zirvesi için: www.robotyatirimlari.com 
Yaskawa Türkiye için: www.yaskawa.com.tr 
 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2020, 16:11
YORUM EKLE

Omron 2

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını