Robotik simülasyon yazılımı MotoSim’i webinarda anlatacak

Yaskawa, robotik projelerini simüle ederek tasarruf etmeyi amaçlayanlar için MotoSim yazılımını ele alacağı webinarını 9 Haziran’da gerçekleştirecek.

Robotik simülasyon yazılımı MotoSim’i webinarda anlatacak
Endüstri 40 Zirvesi

Yaskawa, robotik simülasyon konusunda işletmelerin/kullanıcıların kendilerini geliştirmeleri amacıyla paylaşıma açıp Yaskawa Turkey Youtube kanalına yüklediği 44 videodan oluşan eğitim serisinin ardından şimdi de MotoSim ile ilgili bir webinar gerçekleştirecek. 

Firma, işletmelerin robotik projelerini simüle ederek hem zaman hem de maliyet açısından tasarruf etmelerini sağlamak amacıyla 9 Haziran Salı günü gerçekleştireceği webinar kapsamında, katılımcılar yazılımın detaylarını öğrenme imkanı bulabilecek.

Katılımcıların, simülasyon yazılımında sıfırdan robotik kaynak hücresinin kurulumunu öğrenecekleri, MotoSim EG-VRC ile projelerini simüle etme olanağına sahip olacakları webinarda, ayrıca merak edilen sorular da yanıt bulacak.

Salı günü 10:30-11:30 saatleri arasında düzenlenecek webinara katılmak isteyenler, Yaskawa Turkey sosyal medya hesabı üzerinden ya da firmayla iletişime geçerek kayıt yaptırabiliyor.


 

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2020, 17:03
YORUM EKLE

Eriş Makina

Fanuc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını