banner1322
x

"Referans olarak kullanılıyor"

Siff Satış Direktörü Özgür Yıldız, tutturdukları hedeflerin firmalar tarafından referans olarak kullanıldığını belirtti.

"Referans olarak kullanılıyor"
Enerji Zirvesi

Hem standart punta kaynak makinaları hem de işe özel otomasyon alanında öncü firma konumlarını sürdürmeyi hedeflediklerini kaydeden Siff Elektromekanik Satış Direktörü Özgür Yıldız, Avrupa Birliği’nde özellikle otomotiv ve beyaz eşya sektörlerinde önde gelen firmalarla çalışmalarını artırdıklarını söyledi. 

BSH VE ARÇELİK GİBİ DEVLERLE ÇALIŞIYOR

Beyaz eşya sektöründe başta BSH ve Arçelik olmak üzere geniş bir müşteri portföyüne sahip olduklarını dile getiren Yıldız, sözlerine şöyle devam etti: “Beyaz eşya sektöründe müşterilerimiz ile üretimin ilk aşamasından sonuna kadar ürünün en hızlı ve en sorunsuz şekilde üretiminin sağlanması için iş birliği yapıyoruz. Bir ürün grubu içinde üretilmesi düşünülen parça datasının ve üretim için istenen verilerin sağlanması yeterli. Bundan sonrası tamamen bizim çözüm masamızın doğru projeyi hazırlayarak optimum çözümü kurması üzerine kurulu. Bugüne kadar yaptığımız her projede hız ve maliyet avantajı sağlamayı hedefledik ve bu hedefleri her zaman tutturduk. Artık tutturulan bu hedefler firmalar tarafından referans olarak kullanılır duruma geldi.”


 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 19:07
YORUM EKLE

Omron 1

Roboride

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını