Manuel proseslerin robotlu otomasyon sistemine dönüştürülmesi

Müşterilerin ihtiyaçlarını tek elden çözmek amacıyla kurulan N1 Robotik, mühendislik firması olarak ön plana çıkıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çözüm ortağı olduğu firmalara sürdürebilir seçenekler sunan N1 Robotik, danışmanlık, proje, kurulum ve satış sonrası hizmetler konusunda endüstrideki firmalara hizmet veriyor.

Manuel proseslerin robotlu otomasyon sistemine dönüştürülmesi

“Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çözüm ortağı olduğu firmalara, öncü ve sürdürülebilir çözümler üretmektir. Bu kapsamda, manuel proseslerin robotlu otomasyon sistemine dönüştürülmesi ve mevcut robotlu üretim hatlarının gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda iyileştirilmesi ve modernizasyonu alanında faaliyet gösteren firmamız, müşterilerine; danışmanlık, proje, kurulum ve satış sonrası hizmetler sunuyoruz.” Bu sözler N1 Robotik Firma Sahibi Harun Aydemir’e ait. Sektörde gerçekleştirdiği faaliyetleri ve yer aldıkları projeleri konuşmak için bir araya geldiğimiz Aydemir, özellikle proje süreçleri ile ilgili faydalı bilgiler verdi. 

Firmanızın sektördeki faaliyetleri hakkında bilgi verebilir misiniz? Ağırlıklı olarak hangi sektörlere hitap ediyorsunuz? 

Endüstriyel alanlarda ve hizmet sektöründe robotlu otomasyon sistemleri üretmek amacıyla kurulmuş olan N1 Robot, müşterilerinin ihtiyaçlarını tek bir elden çözmeyi hedefleyen bir mühendislik firmasıdır. Mühendislik kavramını vurgulamak istiyorum; çünkü firmamızın hedefi sadece robotların devreye alınmasını gerçekleştirmek değil, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çözüm ortağı olduğu firmalara, öncü ve sürdürülebilir çözümler üretmektir. Bu kapsamda, manuel proseslerin robotlu otomasyon sistemine dönüştürülmesi ve mevcut robotlu üretim hatlarının gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda iyileştirilmesi ve modernizasyonu alanında faaliyet gösteren firmamız, müşterilerine; danışmanlık, proje, kurulum ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır.

Yeniliğe dayalı Ar-Ge stratejisi ile proje gerçekleştirmeyi ilke edinen firmamız proses anlamında ise; kaynak, kesim, yüzey işleme, makine besleme, taşıma, paletleme, paketleme, spreyleme ve kamera gibi birçok robotik otomasyon uygulamalarında anahtar teslimi projeler sunmaktadır.

Haberin devamı ST Robot Yatırımları Dergisi'nin Ağustos 2018 sayısında

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2018, 08:15
YORUM EKLE
Dergiler
Partnerler