banner1322
x

4. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi başlıyor

4. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi, 16-17-18 Ekim’de, İstanbul Yeşilköy WOW Kongre merkezi’nde başlıyor. Robot yatırımlarında; doğru paydaşların seçimi, verimliliği, yanlış robot yatırımlarının önüne geçmek ve bu iklimi bütün üreticilerle paylaşabilmek için 4. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi ciddi katkı sağlayacak.

4. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi başlıyor
Endüstrideara

Geçen üç yılda yapılan Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi son derece başarılı geçerken, sektörel kazanımlara katkı sağladı

Robotlar artık üreticilerimiz arasındaki gündemde ilk sıralarda yerini almaya başladı ve farkındalık arttı. 

İnsanlar, robotları bilim kurgu filmlerindeki gibi görmek istiyor. Sadece iş yapan endüstriyel robotlar, ATM, insansız kasa ya da, Siri, Ok Google, Watson, Cortana gibi yazılım robotları  fiziksel bir görünümü olmadan çalışıyor. Böyle olunca da, kamuoyu belki de her gün kullandığı ATM’nin bir robot olduğunu fark edemiyor ya da, endüstriyel robotların görünümünden dolayı, eksik kaldığını düşünebiliyor.

Üretim sektörü, günümüzde cerrahi operasyonlara kadar, standart makineler, cerrahlar yerini robotlara bırakıyor. Yeniden tasarlanan robotlarla, iş yatırımları katma değerli hızlı dönüşümler gerçekleştiriyor.
Günümüz şartları, KOBİ’leri daha fazla, kaliteli ve hızlı üreterek ihracat yapmasını gerekli kılıyor. Bunun yolu da robot yatırımlarından geçiyor. Robot yatırımlarında doğru paydaşların seçilmesine yardımcı olmak, robot yatırımlarının verimliliğini artırmak, yanlış robot yatırımlarının önüne geçmek ve bu iklimi bütün üreticilerimizin yaşayabilmesinde, 4. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi ciddi katkı sağlaması bekleniyor.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 16:28
YORUM EKLE

Omron 1

Schmalz

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını