ABB, robotik otomasyon çözümleriyle Renault Grubu'nun Cléon ve Douai Fransa'daki gelişmiş e-motor montaj hatlarında kapasite artışı sağlanmasını destekleyecek. Şirketin Douai tesisinde ABB teknolojisi, yeni gelişmiş gövde kaynak hatlarıyla yeni nesil elektrikli araçların üretilmesini sağlayacak Renault Grubu ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen ABB Robotik Bölümü Başkanı Marc Segura,  Renault Grubu‘nun başarılı Renault Zoe modeli ile elektrikli araç pazarında bir öncü haline geldiğinin altını çizdi. Segura, esnek üretim konusundaki uzmanlığıyla sürdürülebilir ulaşım geleceğine doğru ilerlerken bu başarıların devam etmesini sağlamak için sabırsızlandıklarını dile getirdi.

Renault Grubu'nun sürdürülebilir kârlılık oluşturmaya yönelik dönüştürücü 'Renaulution' stratejisini destekleyen siparişler, ABB'nin Renault Grubu'nun en büyük EV üretim teknolojisi sağlayıcılarından biri olma konumunu sağlamlaştırıyor. ABB'nin tüm üretim sürecini destekleyen teknolojisi ve çözümlerini öne çıkarıyor.

50’Yİ AŞKIN EK YAZILIM UYGULAMASI

ABB, geniş endüstriyel robot portföyünün yanı sıra, robot hareketinin güvenlik denetimini sağlayan, daha yalın otomasyon hücreleri ve daha yakın işbirliği sağlayan SafeMove yazılımıyla motor sargı, dengeleme ve test dahil olmak üzere karmaşık süreçler için entegrasyon uzmanlığı ile kapsamlı ürün portföyünden 50'den fazla ek yazılım uygulamaları sunuyor.

HALICI GROUP’TAN BİYOKÜTLE TESİSİ İÇİN YENİ BİR İMZA DAHA! HALICI GROUP’TAN BİYOKÜTLE TESİSİ İÇİN YENİ BİR İMZA DAHA!