KORKMAZ: “ÖĞRENCİLERE BİREY OLARAK SAYGI DUYUYORUZ”

Endüstri Radyo’ya konuşan Saint Joseph Fransız Lisesi Kurumsal İletişim Koordinatörü Simgenur Güdüberk Korkmaz, kurum projesine uygun çalıştıklarını belirterek öğrencilere birey olarak saygı duyduklarının altını çizdi.

Endüstrideara

KOBİ’lerin Koçu, Finans Doktoru programına konuk olan Saint Joseph Fransız Lisesi Kurumsal İletişim Koordinatörü Simgenur Güdüberk Korkmaz, çalışma faaliyetleri üzerine Endüstri Radyo’da bilgiler verdi.

ÖĞRENCİLERE BİREY OLARAK SAYGI DUYUYORUZ

Saint Joseph Fransız Lisesi’nin özellikleri üzerine bilgiler veren Korkmaz, “Öğrenciye şahsi olarak çok değer veriliyor. Hem birey olarak görülüyor hem de bu şekilde saygı gösteriliyor. Bütün mezunlarımız bilirler ki, gerçekten topluluğa uygun ve önem veren bir kültürle büyüyoruz. Kalite anlayışı var. Verilen eğitimin iyi olması, günümüzün koşullarına uyması, ihtiyaçlara cevap vermesi gibi unsurlar bizim için önemli.” dedi.

Korkmaz, dayanışmaya ayrı bir önem verildiğini de vurgulayarak eğitimcilerin öğrencilerin gelişmesi için gayret ettiklerini de belirtti.

KURUM PROJESİNE UYGUN ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

2018 yılında bir kurum projesi yaptıklarını ve 5 başlık oluşturduklarını söyleyen Korkmaz, bu başlıkları, kendini ve diğerlerini tanıma, topluluk içinde gelişim gösterme, çağa ayak uydurma, pedagojiyi yaşama ve yaşatma, çoklu zekayı geliştirme olarak açıklıyor.

Bütün projelerini bu hassasiyetle oluşturmaya çalıştıklarını söyleyen Korkmaz, hedeflerinin başkalarının tarafından tamamlanmaya ve gelişmeye izin vermek olduğunu belirterek herkesin bir birey olduğunu kabul edip eğitimi şekillendirmek üzere çalıştıklarını da ifade etti.
 
 

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021, 11:49
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını