banner1322
x

DUYGUSAL TEMASLAR İZ BIRAKIYOR

Temas ettiğimiz insanlara duygularımızı iletiyoruz diyen  Fırat Çakır Akademi Kurucusu, Eğitimci ve Yazar Fırat Çakır, duygular üzerine Endüstri Radyoda değerlendirme yaptı.

Endüstrideara

Etekteki Taşlar programında Hakan Ömer Gider’in sorularını yanıtlayan Fırat Çakır Akademi Kurucusu, Eğitimci ve Yazar Fırat Çakır, kitapları ve duygular üzerine ST Endüstri Radyoda değerlendirmede bulundu.

İnsanlar arasında duygusal bağın olduğu kişilerde bile vücuttaki elektromanyetik dengelerin değişmesinin sevdiğimiz insanları duygusal olarak etkilediğini belirten Çakır, “Temas ettiğimiz insanlara aynı internet gibi duygularımızı iletiyoruz ve onlar bu duyguyu yaşamaya başlıyor.” dedi.

“DUYGULARI BULAŞTIRMAK BİZİM ELİMİZDE”

Duygusal temaslar üzerine değerlendirme yapan Çakır, hangi duyguların bulaştığı, kişilerin bunun ne kadar farkında olduğu ve bu bulaşmanın nasıl engellenebileceği üzerine kitabında deneyimlerine yer verdiğini aktardı.

Farklı duyguları olan insanlara bir araya gelindiğinde bile hangi duygu içerisinde olduğumuzu fark etmemiz gerekiyor diyen Çakır, yanımızdaki o kişilerin duygularını ne kadar kendimize bulaştırmak istediğimizin bizim elimizde olduğunu kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 18:07
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını