banner1013
x

ÇAĞIN ÖTESİNİ DÜŞÜNMEK GEREKİYOR

Astrolog Pınar A. Özdemir, “Bu dönemde iş hayatında plan yaparken çağın ötesini düşünmek, vizyoner olmak ve kova burcunun temsil ettiği yenilikleri önceliğe almak gerekiyor.”

ÇAĞIN ÖTESİNİ DÜŞÜNMEK GEREKİYOR
EndüstrideAra5

Lider Kadınlar programına konuşan Astrolog Pınar A. Özdemir, iş astrolojisi üzerine Endüstri Radyo’da bilgiler verdi.

Doğum haritasının öncelikle insanın kendini tanıması, kendi farkındalığına varması açısından bir yol haritası olduğunu söyleyen Özdemir, insanların bu farkındalığa eriştikten sonra hayatlarında alacakları kararlara daha kolay ulaştığını belirtti.

Özdemir, astrolojinin insanlar için bir araç olduğunu da belirtti.

SIRA DIŞI BİR DÖNEM

2021 yılında özellikle iş hayatında kişileri bekleyenler üzerine değerlendirmede bulunan Özdemir, Satürn ve Jüpiter’e bakarak iş dünyasını yoruladıklarını belirtti.

Özdemir, “Satürn ve Jüpiter, ikisi birden kova burcunda ilerliyor. Bu iki gezegenin aynı anda aynı burçta ilerlemesi son derece sıra dışı bir durum. 2020 ve 2021 yıllarında insanlık için zor zamanlardan geçiyoruz. Bu iki gezegenin Kova burcunda olmasından dolayı hiçbir şeyin sıradan olmasını bekleyemeyiz. İş hayatında planlar yaparken çağın ötesini düşünmek, vizyoner olmak ve kova burcunun temsil ettiği yenilikleri önceliğe almak gerekiyor. Tabi ki kova, akıl ve mantığın gezegeni dolayısıyla farklı düşünmemizi gerektiren bir süreçten geçiyoruz.” dedi.

Özdemir, özellikle Haziran ortası ve Aralık sonunda özellikle maddi konusunda temkinli olmak gerektiğini belirtti.

Programı buradan dinleyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 09:38
YORUM EKLE

Enerji Zirvesi

Proses Zirvesi

Dergiler