AMACIMIZ DAHA GENİŞ KAPSAMLI ÜRÜN SAĞLAMAK

Gayelerinin daha geniş kapsamlı ürün sağlamak olduğunu belirten Günsu Torna ve His Metal Satınalma Sorumlusu Hakan Kaptan, şirket faaliyetleri üzerine bilgi verdi.

Robot Zirvesi

Özge Kartal Çetin’in hazırlayıp sunduğu Üretim Sanayi Bunu Konuşuyor programına konuk olan Günsu Torna ve His Metal Satınalma Sorumlusu Hakan Kaptan, şirketin kuruluş aşamasından şu anki faaliyetlerine kadar olan gelişmeleri ST Endüstri Radyoda anlattı.

AMACIMIZ DAHA GENİŞ KAPSAMLI ÜRÜN SAĞLAMAK

Günsu Torna ve His Metal’in zor şartlar altında kurulduğunu ve gayesinin her zaman kaliteli ürün üretmek ve daha geniş kapsamlı üretim sağlamak olduğunu belirten Kaptan, çelik konstrüksiyon, çatı imalatları, gazaltı kaynak parkuru kurmak üzere 2000 yılında hedeflerine ulaştıklarını açıkladı.

“MÜŞTERİ TALEBİ DOĞRULTUSUNDA ÜRÜN SAĞLIYORUZ”

Hizmet verdikleri sektörü çelik yapı ve çelik konstrüksiyon olarak adlandıran Kaptan, üretim içeriği müşteri talep doğrultusunda değişebiliyor ve paslanmaz, S235JR denilen daha önce Avrupa standart kalitesinde metal materyallerden ve teflon PVC malzemelerden oluştuğunu belirtti.

“PÜRÜZLÜ YÜZEYLER PÜRÜZSÜZ HALE GETİRİLİYOR”

Birer adet CNC lazer ve CNC Plazma makinelerinin de mevcut olduğunu kaydeden Kaptan, “İtalya'dan temin ettiğimiz yüzey temizleme ve kenar yumuşatma makinemizde bulunmakta. Bu makine de yüzeyi pürüzlü olan maddeleri müşterilerimize pürüzsüz bir şekilde sağlıyoruz.” dedi.

“RADYUSLU BÜKÜM MEVCUT”

Boru bükme kısmında ise iki adet makinelerinin bulunduğunu birinin dirsek şeklinde büküm yapabildiğini dile getiren Kaptan, bir diğerinde ise radyuslu büküm yapabildiklerini belirtti.
Kaptan, bünyelerinde 8 adet köprü vinç, 2 adet portal vinç ve toplamda 20 adet gazaltı kaynak makinelerinin bulunduğunu ifade ederek Amerika, Almanya, İngiltere, Çin, Tayland ve Avustralya gibi birçok ülkeye üretimi yaptıklarını da sözlerine ekledi.
 
     
 
 

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2020, 12:03
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını